Jake Paul jest Polakiem? Sławny youtuber odkrywa swoje korzenie
Pięściarz i influencer Jake Paul zaczął publikować na swoich mediach społecznościowych wpisy po polsku. Zdradził fanom, dlaczego to robił.
Jake Paul jest znanym amerykańskim youtuberem, aktorem oraz bokserem. Influencer niedawno zszokował fanów, publikując na Twitterze kilka wpisów w języku polskim. Uwielbiamy takie rzeczy - każde wspomnienie o Polsce przez zagranicznych artystów jest szeroko wałkowane i omawiane w social mediach. Między innymi dlatego "Poland" od Lil Yachty'ego było w kraju nad Wisłą takim viralem.
Podobne
- Kim jest Oskar Górniak? Typiarz po prostu przejął TikToka
- Jake Paul przygotowuje się do walki. Kupił specjalną maszynę
- Jake Paul odpowiedział na wyzwanie Speeda. Kosmiczna stawka za walkę
- Lexy zaatakowana przez Gimpera i Revo. Bierze sprawy w swoje ręce
- Nigeryjczyk po roku w Polsce. Pokazał, jak się zmienił
Wracając do Jake'a Paula - zaczęło się niewinnie. Ni z gruszki ni z pietruszki na jego profilu pojawił się enigmatyczny wpis, wyglądający jak toporne tłumaczenie hasła przez translator.
Influencer dopiero zajawił, co nastąpiło. Wkrótce po tym opublikował kolejnego tweeta. Tym razem Jake Paul przywitał się z fanami. Po polsku.
Jake Paul przyjechał do Polski. Dlaczego?
Okazało się, że influencer wybrał się do Polski, aby obejrzeć głośną walkę Ołeksandra Usyka i Daniela Dubois, która odbędzie się 26 sierpnia we Wrocławiu. Czy oprócz gościnnego cameo, można liczyć na coś więcej? Włodarzom walk freak fightowych pewnie cieknie ślinka na takie nazwisko.
Jake Paul poza kilkoma wpisami opublikował również wideo, w którym przyznaje, że ma polskie korzenie.
- Jesteśmy w Polsce. Jestem bardzo podekscytowany przed jutrzejszą walką Usyk - Dubois. Jestem w końcu w moim kraju rodzinnym. Wielu z was nie wie, że jestem Polakiem - przyznał youtuber.
Oficjalnie można powiedzieć, że w 2023 r. dzieją się rzeczy, których nikt nie miał w swoim bingo. Najpierw Kieran Culkin ("Sukcesja") był widziany w Warszawie, później Zendaya i Tom Holland na koncercie Beyoncé, a teraz Jake Paul odwiedził Wrocław. Przyjmujemy zakłady, kto będzie następny.
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- "Diabeł morski" straszył u wybrzeży Teneryfy. Ryba skończyła marnie
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek