Lil Yachty od "Poland" przyjedzie do Polski?

Lil Yachty od virala "Poland" jest w Polsce. Nagrywa remix z Multim i Matą?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.10.2022 13:00

Lil Yachty, w Polsce znany z hitu "Poland", nagrywa właśnie swój remix w Polsce. Plotka głosi, że robi to ze znanym polskim raperem. O kogo chodzi?

Ile znacie popularnych raperów z zagranicy, którzy chcieli dograć do swojej piosenki Polaków lub Polki? Nawet naszych rodaków, którzy zaprosili zagranicznych artystów na track, nie ma wielu. Ale tutaj na horyzoncie wynurza się… Lil Yachty, który właśnie przyjechał do Polski.

Lil Yachty i utwór "Poland"

Miles Parks McCollum, znany szerzej jako Lil Yachty, to amerykański raper. Po raz pierwszy pojawił się viralowo w sieci w 2015 roku. Z jakich piosenek możecie kojarzyć jego twórczość? Sprawdźcie te single:

KYLE - iSpy feat. Lil Yachty [Official Music Video]

DRAM - Broccoli feat. Lil Yachty (Official Music Video)

Niedawno Yachty wypuścił utwór pt. "Poland", w którym rapuje o przywiezieniu tzw. wocka do Polski. Wock to skrót od Wockhardt, firmy farmaceutycznej z siedzibą w Indiach, która produkuje syrop na kaszel z prometazyną i kodeiną. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z prometazyną i kodeiną, są to kluczowe składniki leanu, która ma działania psychoaktywne.

Ale wynieść z piosenki musicie tylko tyle, że Lil Yachty ma ochotę przywieźć narkotyczny napój do Polski. I chyba już to zrobił.

Lil Yachty jest w Polsce. Nagrywa ze znanym polskim raperem

Jak przekazuje "Hypest", znany w Stanach Zjednoczonych DJ Akademiks miał zdradzić, że Lil Yachty oraz Cole Bennet, osoba stojąca za Lyrical Lemonade i klipem do "Poland", są w tym momencie w Polsce.

Tak, Lil Yachty, który nawijał ostatnio o Polsce, znalazł się w tym kraju. Dlaczego? Amerykański raper ma nagrywać remiks z "topowym polskim raperem". Ten sam portal wskazał na to, że Young Multi w tym momencie jest w trakcie nagrywek do klipu:

trwa ładowanie posta...

A może Jakub Grabowski mógłby się zerwać z zajęć, aby dograć się do amerykańskiego rapera?

Fejk z Mateuszem Morawieckim

We wtorek i w środę(11 i 12 października) po sieci krążył żart: prezes wytwórni Lil Yachty’ego miał napisać do Mateusza Morawieckiego, premiera Polski:

trwa ładowanie posta...

Ale to na 99,9 proc. to fałszywka. Ciekawostka jest taka, że wyszło to bezpośrednio od tego prezesa. Chociaż bardziej są to śmieszki, które mają podbić popularność "Poland".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
idoy,zgłoś
a gdzie coś o Macie?
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Jaay,zgłoś
„Znany polski raper” wyklucza już minecraftera za hajs rodziców.
Odpowiedz
0Zgadzam się10Nie zgadzam się