Gimper i Revo atakują Lexy Chaplin

Lexy zaatakowana przez Gimpera i Revo. Bierze sprawy w swoje ręce

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
17.01.2024 14:45

Na YouTube pojawił się filmik z rozmowy Gimpera i Revo. Influencerzy oceniają w nim preferencje Lexy Chaplin.

Lexy Chaplin to polska influencerka. Dawniej brała udział w projekcie Team X. Obecnie prowadzi karierę solową oraz działa w federacji Clout MMA. 14 stycznia tiktokerka dodała filmik, w którym zdradza, jaki jest jej typ faceta. Lexy wspomina o tym, że lubi jak mężczyzna ubiera się na luzie, jest o nią trochę zazdrosny czy nie przywiązuje dużej wagi do udostępnianych zdjęć. Najbardziej kontrowersyjną preferencją okazała się być zasada, że oczekuje, aby obydwoje mieli włączoną lokalizację.

trwa ładowanie posta...

Gimper i Revo oceniają Lexy Chaplin

15 stycznia na kanale Zgrzyt pojawił się nowy filmik o nazwie "PATOLOGICZNE PREFERENCJE LEXY?". GimperRevo rozmawiają w nim m.in. o preferencjach Lexy dotyczących mężczyzn. Youtuberzy najbardziej przyczepili się do zasady związanej z lokalizacją. Influencerka powiedziała, że: "Jak jesteśmy już w związku to ja chcę mieć twoją lokalizację 24 na 7. Ja chcę, żebyś miał moją lokalizację 24 na 7". Lexy uspokaja, że nie chodzi o zaufanie, a o bezpieczeństwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

PATOLOGICZNE PREFERENCJE LEXY?

Lexy Chaplin ma dość

Lexy Chaplin 16 stycznia opublikowała statement w sprawie. Influencerka nie kryje złości. Dziewczyna mówi, że ma dość tego, że kanały commentarybezkarne. Dodatkowo wyciąga brudy z przeszłości Gimpera. Youtuberka jest oburzona, że osoba, która żyła w otwartym związku i mówiła wulgarne rzeczy, ma czelność ją pouczać: "Gimper to jest ostatnia osoba, która powinna wypowiadać się i punktować mnie, że ja powinnam iść na terapię".

trwa ładowanie posta...

Gimper to jest osoba, która kiedyś powiedziała, że kręci go to, jak ktoś sobie robi dobrze do jego dziewczyny

- dodaje Lexy.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0