HIGH League powraca w nowej formule

HIGH League powraca. "Nowe oblicze freak fightów" bez limitów?

Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad SiwikKonrad Siwik,25.04.2023 13:15

HIGH League po ponad miesiącu od ostatniej gali powraca w odmienionej formule. Federacja zapowiedziała turniej Grand Prix z udziałem freak-fightowych legend. Weźmie w nim udział ośmiu zawodników, którzy będą walczyć między sobą w losowej kolejności o miano zwycięzcy.

Ostatnia gala HIGH League 6 odbyła się 18 marca 2023 r. W walce wieczoru zmierzyli się Jarosław Jarząbkowski "pashaBiceps" i Marcin Dubiel, który pokonał zawodnika "CS:GO" i legendę e-sportu. Poza tym podczas co-main eventów zmierzyły się Lexy Chaplin i Paulina Hornik, a także Marcin Najman "El Testosteron" i Paweł Jóźwiak "Prezes FEN".

Od tamtego czasu o federacji, której twarzą jest Malik Montana, nie było zbyt głośno. Za to sam raper nie dawał o sobie zapomnieć. HIGH League wydało nawet oświadczenie, w którym stwierdziło, że kontrowersyjne ruchy Montany są związane z promocją jego nowej EP-ki.

trwa ładowanie posta...

HIGH League powraca w nowej formule

Po miesiącu ograniczonej aktywności w social mediach HIGH League powróciło, by obwieścić fanom start nowej formuły - HIGH League Grand Prix. "Turniej z udziałem freak-fightowych legend 😈 Ośmiu zawodników i tylko jeden zwycięzca. Historia napisze się na naszych oczach, a mistrz zostanie zapamiętany na lata 😎" - zapewniają włodarze.

Zmagania na ringu zostaną podzielone na trzy etapy. Pierwszy z nich, czyli ćwierćfinał, odbędzie się na nadchodzącej gali HIGH League 7. Półfinał zobaczymy podczas ósmej edycji, a wielki finał na gali nr dziewięć. Ośmiu zawodników dobieranych losowo będzie piąć się po drabince ku zwycięstwu. Na razie nie ujawniono, kogo zobaczymy na ringu.

trwa ładowanie posta...

"Ze względu na zdrowie zawodników i ewentualne urazy po walce, cały turniej nie może odbyć się na tylko jednej gali. Dlatego HIGH League Grand Prix będziemy obserwować przez cały rok, z jeszcze większym show" - wyjaśniają włodarze.

Grand Prix odbędzie się bez limitu wagowego w kategorii "open". Wiadomo też, że w turnieju będą brali udział wyłącznie mężczyźni, więc jednak jakieś "limity" zostały wprowadzone. Galę High League 7 będzie można zobaczyć 17 czerwca w TAURON Arenie w Krakowie lub - jak zwykle - podczas transmisji online.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0