Czarek Nykiel vs Kuba Nowaczkiewicz

High League 4. Czarek Nykiel oskarża rywala o branie sterydów. W tle romans z Fagatą?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.08.2022 14:00

High League 4. Sterydziarz, farmazon, oszust. To najłagodniejsze wyzwiska, które Czarek Nykiel skierował do rywala. O co chodzi? Dlaczego w sprawę zamieszana jest Fagata?

High League 4 zbliża się wielkimi krokami. Kolejna odsłona gali, której twarzą jest raper Malik Montana, odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Karta walk prezentuje się arcyciekawe. Fani freak fightów zacierają dłonie nie tylko z powodu starcia Mai Staśko z Mrs. Honey. W oktagonie z pewnością zaiskrzy, kiedy naprzeciw siebie staną influencerzy: Jakub NowaczkiewiczCezary Nykiel.

High League 4. Nykiel: Nowaczkiewicz to sterydziarz

High League wypuszcza na YouTube materiały promocyjne z udziałem zawodników i zawodniczek. 28 sierpnia federacja opublikowała film "DZIEŃ Z: Cezary "Czaro" Nykiel". To ponad 30-minutowy materiał, w którym oglądamy przygotowania Nykiela do walki z Nowaczkiewiczem. Nagranie wzbudziło sporo kontrowersji. Nykiel skierował w stronę rywala mocne oskarżenia.

trwa ładowanie posta...

Na nagraniu Nykiel ogląda walki Nowaczkiewicza i komentuje nagły skok wagi rywala. - Jest takim farmazonem. (...) Ciekawe, co on tutaj bierze. Co on je? Co pije? Wniosek nasuwa się sam. Pierd*lony sterydziarz, ku*wa. Na poprzedniej konferencji Błoński już wyjaśnił jednego człeka. Pewnie ten sam gość im kłuje. Kłuje jeden centymetr co dwa dni i ch*j - mówi Nykiel.

Romans z Fagatą?

Nykiel rzuca mocnymi oskarżeniami w stronę Nowaczkiewicza. Twierdzi, że jego rywal miał romans z influencerką Agatą Fąk, znaną jako Fagata.

- Drodzy widzowie, muszę wam powiedzieć, że pan Nowaczkiewicz was oszukuje. Nie tylko was, bo oszukiwał też swoją dziewczynę. Zdradzał ją. Był z Fagatą. Nie jest godną zaufania osobą, więc jest po prostu zj*bem. (...) Jeżeli to jest prawda, to jesteś ku*wą - mówi Nykiel.

Warto podkreślić, że Nykiel nie przedstawił żadnych dowodów na poparcie sensacyjnych wiadomości o Nowaczkiewiczu.

High League 4. Nowaczkiewicz odpowiada Czarkowi

Na komentarz Nowaczkiewicza nie musieliśmy długo czekać. "Obejrzałem właśnie dzień z czarem i zaskoczył. Śmieciu, przesadziłeś. Liczne obrażania od farmazonów, ch*jów i zj*bów. Wymyślanie teorii, pierd*lenie głupot o moim życiu prywatnym. Odklejka potężna. Jesteś za głupi, żeby zrozumieć proste stwierdzenie z wywiadu, a próbujesz wojować" - napisał Nowaczkiewicz na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

W dyskusję wdał się Mateusz Trąbka "Tromba". Były członek Ekipy Friza odpisał Nowaczkiewiczowi, że "Czara odkleiło XDD".

trwa ładowanie posta...

Czarek Nykiel stracił wizerunkowo?

Film z udziałem Nykiela ma bardzo negatywny odbiór. Internauci nie kupili wersji influencera jako bad boy'a. "Masakrycznie się to ogląda. Co chwilę kur*y i inne gówna. Opanuj się człowieku" - pisze jedna z internautek. Kolejna osoba dodaje: "Głowa boli od słuchania Czara, zadymia na siłę, bo ludzie o nim zapomnieli". "Ziomek, Nowaczkiewicz cię zmieli w tej klatce".

HIGH League 4 DZIEŃ Z: Cezary "Czaro" Nykiel

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 20
  • emoji ogień - liczba głosów: 14
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 48
  • emoji smutek - liczba głosów: 17
  • emoji złość - liczba głosów: 37
  • emoji kupka - liczba głosów: 220