demi lovato
Demi Lovato stworzyło swój wibrator: "Wszyscy zasługujemy na orgazmy"
Demi Lovato zapowiedziała nową płytę

Demi Lovato zapowiada nowy album. Premiera "Holy Fvck" już w sierpniu!

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,08.06.2022 16:38

"Holy Fvck" to ósmy studyjny album w dorobku Demi. Najpierw jednak usłyszymy singiel promujący wydawnictwo. Utwór "Skin of My Teeth" będzie miał swoja primerę w najbliższy piątek, 10 czerwca.

O Demi Lovato było ostatnio głośno nie z powodu muzycznych dokonań, a skomplikowanej gender podróży w której artystka wciąż się znajduje. Jakimś czas temu Lovato ogłosiła, że jest niebinarna, jednak ostatnio dodała do swojego bio żeńskie zaimki ona/jej. Także pozwólcie, że powrócę do pisania o piosenkarce w takiej właśnie formie.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będziemy mogli w końcu napisać o nowym albumie Demi, bo artystka właśnie zapowiedziała swój ósmy studyjny krążek.

Demi Lovato nowa płyta Holy Fvck - kiedy premiera?

Album zatytułowany Holy Fvck będzie miał premierę 19 sierpnia. Na płycie znajdzie się 16 utworów. Pierwszym single promującym wydawnictwo będzie utwór "Skin of My Teeth", który usłyszymy już 10 czerwca.

trwa ładowanie posta...

Proces tworzenia tego albumu był, jak dotąd, najbardziej satysfakcjonujący. Jestem wdzięczna moim fanom i współpracownikom za bycie w tej podróży ze mną. Nigdy nie byłam bardziej pewna siebie i swojej muzyki, ten album mówi sam za siebie - stwierdziła w rozmowie z magazynem People.

Możemy się domyślać, że płyta będzie utrzymana w mroczniejszych niż dotychczas klimatach. Demi wyprawiła niedawno pogrzeb swojej popowej muzyki. I zapowiedziała, że chce powrócić do swoich gitarowych korzeni. Jak możemy wnioskować z trailera, Demi nie rzucała słów na wiatr.

Była gwiazda Disneya zapowiedziała też trasę koncertowo. Niestety na razie tylko po USA.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Jaay,zgłoś
Jak się nie ma talentu to trzeba robić z siebie dziwadło i udawać jakieś niebinarności...
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Demi Lovato obraża chrześcijan? Plakaty "Holy Fvck" zakazane