demi-lovato
Demi Lovato edukuje, że nazywanie przybyszy z kosmosu "obcymi" jest obraźliwe
Demi Lovato zapowiedziała nową płytę

Demi Lovato zapowiada nowy album. Premiera "Holy Fvck" już w sierpniu!

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,08.06.2022 14:38

"Holy Fvck" to ósmy studyjny album w dorobku Demi. Najpierw jednak usłyszymy singiel promujący wydawnictwo. Utwór "Skin of My Teeth" będzie miał swoja primerę w najbliższy piątek, 10 czerwca.

O Demi Lovato było ostatnio głośno nie z powodu muzycznych dokonań, a skomplikowanej gender podróży w której artystka wciąż się znajduje. Jakimś czas temu Lovato ogłosiła, że jest niebinarna, jednak ostatnio dodała do swojego bio żeńskie zaimki ona/jej. Także pozwólcie, że powrócę do pisania o piosenkarce w takiej właśnie formie.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będziemy mogli w końcu napisać o nowym albumie Demi, bo artystka właśnie zapowiedziała swój ósmy studyjny krążek.

Demi Lovato nowa płyta Holy Fvck - kiedy premiera?

Album zatytułowany Holy Fvck będzie miał premierę 19 sierpnia. Na płycie znajdzie się 16 utworów. Pierwszym single promującym wydawnictwo będzie utwór "Skin of My Teeth", który usłyszymy już 10 czerwca.

trwa ładowanie posta...

Proces tworzenia tego albumu był, jak dotąd, najbardziej satysfakcjonujący. Jestem wdzięczna moim fanom i współpracownikom za bycie w tej podróży ze mną. Nigdy nie byłam bardziej pewna siebie i swojej muzyki, ten album mówi sam za siebie - stwierdziła w rozmowie z magazynem People.

Możemy się domyślać, że płyta będzie utrzymana w mroczniejszych niż dotychczas klimatach. Demi wyprawiła niedawno pogrzeb swojej popowej muzyki. I zapowiedziała, że chce powrócić do swoich gitarowych korzeni. Jak możemy wnioskować z trailera, Demi nie rzucała słów na wiatr.

Była gwiazda Disneya zapowiedziała też trasę koncertowo. Niestety na razie tylko po USA.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
Jak się nie ma talentu to trzeba robić z siebie dziwadło i udawać jakieś niebinarności...
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Demi Lovato tłumaczy dlaczego wróciła do żeńskich zaimków: "Poczułam się kobieco"