Demi Lovato zapowiada nowy album. Premiera "Holy Fvck" już w sierpniu!
"Holy Fvck" to ósmy studyjny album w dorobku Demi. Najpierw jednak usłyszymy singiel promujący wydawnictwo. Utwór "Skin of My Teeth" będzie miał swoja primerę w najbliższy piątek, 10 czerwca.
O Demi Lovato było ostatnio głośno nie z powodu muzycznych dokonań, a skomplikowanej gender podróży w której artystka wciąż się znajduje. Jakimś czas temu Lovato ogłosiła, że jest niebinarna, jednak ostatnio dodała do swojego bio żeńskie zaimki ona/jej. Także pozwólcie, że powrócę do pisania o piosenkarce w takiej właśnie formie.
Podobne
- Demi Lovato i jej nowy album. Czemu "Holy Fvck" będzie wyjątkowe?
- Demi Lovato obraża chrześcijan? Plakaty "Holy Fvck" zakazane
- Demi Lovato wpływa na tworzenie prawa. Gwiazda chroni najmłodszych
- Demi Lovato kupiło PODRABIANE egipskie artefakty. Archeolog: certyfikat to żart
- Stwórz piosenkę z Demi Lovato. Nowa funkcja YouTube'a angażuje gwiazdy
Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będziemy mogli w końcu napisać o nowym albumie Demi, bo artystka właśnie zapowiedziała swój ósmy studyjny krążek.
Demi Lovato nowa płyta Holy Fvck - kiedy premiera?
Album zatytułowany Holy Fvck będzie miał premierę 19 sierpnia. Na płycie znajdzie się 16 utworów. Pierwszym single promującym wydawnictwo będzie utwór "Skin of My Teeth", który usłyszymy już 10 czerwca.
Proces tworzenia tego albumu był, jak dotąd, najbardziej satysfakcjonujący. Jestem wdzięczna moim fanom i współpracownikom za bycie w tej podróży ze mną. Nigdy nie byłam bardziej pewna siebie i swojej muzyki, ten album mówi sam za siebie - stwierdziła w rozmowie z magazynem People.
Możemy się domyślać, że płyta będzie utrzymana w mroczniejszych niż dotychczas klimatach. Demi wyprawiła niedawno pogrzeb swojej popowej muzyki. I zapowiedziała, że chce powrócić do swoich gitarowych korzeni. Jak możemy wnioskować z trailera, Demi nie rzucała słów na wiatr.
Była gwiazda Disneya zapowiedziała też trasę koncertowo. Niestety na razie tylko po USA.
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Fani krytykują wybór daty koncertu?
- Taylor Swift wydała POPrawny album. Dlaczego nie wrócę do "The Life of a Showgirl"? [RECENZJA]
- Taylor Swift zdissowała Charli XCX. Nazwała ją warczącą chihuahuą
- Dawid Podsiadło zagra sekretny koncert dla wybrańców. Trzeba było zbierać tipy...