Włodarz Fame MMA, Michał "Boxdel" Baron

Boxdel bardzo ostro o Szalonym Reporterze. Będzie drama?

Źródło zdjęć: © MMA BNB / MMA BNB
Natalia Witulska,
06.04.2023 07:30

Włodarz Fame MMA wystąpił gościnnie na transmisji na żywo u Sylwestra Wardęgi. Panowie komentowali wydarzenia oraz ludzi z internetu. Kiedy zaczęli temat Szalonego Reportera, Michał Baron nie przebierał w słowach, dosadnie go opisując.

3 kwietnia 2023 r. na kanale znanego druida Sylwestra Wardęgi odbył się live z przeglądem najważniejszych wydarzeń internetu. Na transmisji pojawił się Michał Baron "Boxdel", youtuber znany ze swoich udziałów w federacji Fame MMA. Komentowali oni różne wydarzenia, kontrowersje oraz zachowania influencerów. W pewnym momencie pojawił się temat Szalonego Reportera, który jest zawodnikiem konkurencyjnej federacji. Boxdel nie przebierał w słowach.

Szalony reporter po wygranej walce na High League
Szalony reporter po wygranej walce na High League (High League , Twitter)

Kim jest Szalony Reporter i dlaczego tak zdenerwował Boxdela?

Tomasz Matysiak, czyli Szalony Reporter, to polski influencer, który zdobył popularność dzięki komentowaniu wydarzeń z internetu, a także wypowiadaniu swoich, często kontrowersyjnych opinii. Fanom walk celebrytów z sieci znany jest również z występów w konkurencyjnej do Fame MMA federacji High League, której włodarzem jest raper Malik Montana.

Gdy Sylwester Wardęga przeczytał, że Szalony Reporter zdradził, ile pieniędzy otrzymał za swoją walkę, Boxdel nie wytrzymał i bardzo się zdenerwował.

- Nie no Szalony Reporter to jest dla mnie szczerze syf, nie? - powiedział na żywo. Najbardziej znany druid polskiego internetu od razu zaczął dopytywać, co stało się między dwoma panami. Boxdel wyjaśnił, że widział krótkie nagranie, na którym Tomasz Matysiak tworzy swoje teorie na jego temat bez absolutnie żadnych podstaw.

- Ubrał w takie słowa, że ja jestem bogaty, to ja teraz mogę sobie stary, wiesz, mówić co chcę w internecie i że nie muszę zważać na deale reklamowe. I on sobie ubrał taką teorię stary - komentował dalej Boxdel.

Dlaczego jednak Boxdel nienawidzi Szalonego Reportera?

- Nienawidzę to mocne. To za co go nienawidzisz? - dopytywał Sylwester Wardęga.

- No za to, że stary leakuje i psuje prace naszego zespołu - odpowiedział Boxdel.

Druid powiedział, że robi to samo, jednak włodarz Fame MMA podkreślił, że Szalony Reporter podpowiada, jakie będą walki podczas gali. Influencer robi to w bardzo złośliwy, nieprofesjonalny i często niekorzystny dla federacji sposób.

Boxdel po wygranej walce na Fame MMA
Boxdel po wygranej walce na Fame MMA (Fame MMA , Twitter)

Pod koniec wypowiedzi na temat Szalonego Reportera włodarz Fame MMA stwierdził po prostu, że go nie lubi i że nie obchodzi go zdanie ludzi na ten temat.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0