Boxdel robi przerwę od internetu

Boxdel robi detox od internetu. "Sam sobie na to zapracowałem"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,12.02.2024 18:15

Walka Boxdela z Kasjo była dla włodarza Fame MMA ogromnym wyzwaniem. Po przegranej udzielił wywiadu, w którym wyznał, że zamierza zrobić przerwę od internetu.

Michał Baron "Boxdel", upadły i znów powstały włodarz Fame MMA, po przegranej walce z Kasjuszem Życińskim "Kasjo" udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu. Youtuber, którego kariera jeszcze niedawno stała pod sporym znakiem zapytania w związku z Pandora Gate, próbował ustosunkować się do porażki, ale to jego inne słowa najbardziej przyciągnęły uwagę widzów.

Trudny czas dla Boxdela

Wywiad przeprowadzony przez Mateusza Kaniowskiego ujawnił, że Boxdel boryka się z trudnościami, szczególnie po ostatniej konfrontacji na Fame MMA. Zaczepne wzmianki o "interesownym" kontakcie z Sylwestrem Wardęgą czy niepochlebne opinie na temat prawdomówności i szczerości wyraźnie ciążą influencerowi.

Kaniowski w trakcie rozmowy stwierdził, że Boxdel przez wszystkie aferki, które wyrosły wokół niego w ostatnim czasie, wygląda na starszego o 10 lat. - Ogólnie rzecz biorąc, jak się na ciebie patrzy na korytarzu, przechodząc, no wyglądałeś jak wrak człowieka - rzucił dziennikarz.

Boxdel: "Chcę sobie zrobić detoks od sieci"

Wtem Boxdel wyznał coś, czego raczej mało kto się spodziewał.

- Sam sobie na to zapracowałem swoimi ch*jowymi ruchami i śliskimi k*rwa akcjami. Jestem świadomy tego, dlatego też chcę sobie zrobić detoks trochę od sieci. To był taki moment, ta walka, gdzie miał być taki finisher. Też chciałem o tym powiedzieć na wywiadzie w oktagonie, ale zapomniałem, to powiem u ciebie, że sobie małą przerwę zrobię - wyznał Boxdel.

Michał wyjaśnił, że nie zamierza kompletnie znikać z sieci i zamknąć się w piwnicy na rok. Dalej chce prowadzić Aferki, ale też zmniejszyć częstotliwość swoich wystąpień i trochę wyluzować. Trudno w tym wszystkim nie odnieść wrażenia, że Boxdel za szybko wrócił do życia publicznego po Pandora Gate.

BOXDEL ODCHODZI Z INTERNETU?! "Wrak człowieka? Sam sobie zapracowałem!"

Decyzja Boxdela o przerwie od internetu, chociaż typowa dla influencerów w trudnych momentach, zdaniem Kaniowskiego może być korzystna dla stanu psychicznego. Boxdel wyraził również żal wobec osób, które teraz zajmują pozycję moralizatorów, sugerując, że nie mają one moralnego prawa oceniać jego decyzji.

Obecnie influencer znajduje się w trudnej sytuacji, próbując znaleźć balans między życiem prywatnym a działalnością internetową. Mimo wcześniejszych planów dotyczących nowych projektów, jak np. kanał Ogar, Boxdel teraz musi się zastanowić nad dalszym kierunkiem swojej kariery.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0