ddaf

Wyjechała na samotne all-inclusive. Ani przez chwilę nie była trzeźwa

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
30.05.2023 16:15

Tiktokerka Aine z Brazylii prowadzi profil o tematyce podróżniczej. Kobieta podzieliła się z obserwatorami tym, co robiła podczas samotnego pobytu na wakacjach all-inclusive.

Brazylijska influencerka zdradziła obserwatorom, co robi na wakacjach all-inclusive. Okazuje się, że sposobem na brak nudy kobiety jest... picia alkoholu przez cały dzień.

"Nie możecie mnie obwiniać, kiedy alkohol jest all-inclusive"

Tiktokerka piła alkohol od momentu przekroczenia progu hotelu podczas czekania na przygotowanie przez obsługę jej pokoju. Po odebraniu kluczy inflencerka przebrała się i poszła na plażę. Tam również zamówiła kilka drinków.

- Potem wypiłam mohito, zjadłam coś i piłam kolejne drinki, bo mogłam - mówiła w udostępnionym tiktoku.

Wieczorem, gdy Aine odpoczęła, udała się na kręgle, gdzie (raczej nie będzie tu zaskoczenia) również ciągle spożywała alkohol.

trwa ładowanie posta...

Obserwatorzy influencerki mieli podzielone zdania w komentarzach. Sporo osób pisało, że zazdrości ciągłego dostępu do zimnych drinków. Inni zastanawiali się, czy picie alkoholu przez cały dzień to aby na pewno dobry pomysł.

Alkohol all-inclusive

Warto podkreślić, że coraz więcej hoteli decyduje się na wprowadzanie ograniczeń dla przyjezdnych, jeśli chodzi o ilość spożywanego alkoholu. Po pierwsze, szkodzi on zdrowiu i w dużych ilościach potrafi zaszkodzić czy doprowadzić do zatrucia organizmu. Po drugie, często osoby wypite stanowią problem dla obsługi pracującej w kurortach. Pijani ludzie są bardziej skłonni do kłótni, nieodpowiednich zachowań, a także są głośni i nie chcą szanować ciszy nocnej.

A wy jak myślicie? Pokazywanie na TikToku picia alkoholu jako benefit wakacji to dobry, czy zły pomysł?

Źródło: podroze.gazeta.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 3