społeczeństwo
Inflacja a studenci. Ile kosztują akademiki?
Nastolatek zatrzymany przez filmy na TikToku

Policja zatrzymała 18-latka. Wszystko przez TikToka

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
23.05.2023 09:55

Młody chłopak publikował filmiki na TikToku. Według niego były to niewinne żarty. Okazało się jednak, że policja ma inne zdanie na ten temat. Nastolatek został aresztowany.

Młody Brytyjczyk regularnie dodawał filmy na TikToka. Według chłopaka były to głupie oraz niewinne żarty, jednak nie wszyscy się z nim zgadzają. Chłopak został aresztowany i będzie musiał stawić czoła konsekwencjom.

Filmy na TikToku - gdzieś trzeba postawić granicę

Każdego dnia na TikToka dodawane są setki tys. filmów. Dopóki są to niewinne tańce, śpiewanie, makijaże czy opowiadanie historii - nikomu to nie przeszkadza. W momencie, w którym jednak dowcipy stają się uprzykrzaniem życia innych ludzi, wtedy pojawić się może policja. Tak stało się w życiu nastolatka z Wielkiej Brytanii.

trwa ładowanie posta...

Jak czytamy na dailymail.co.uk, nastolatek, który prawdopodobnie stoi za serią nikczemnych "żartów" na TikToku, jest przetrzymywany w areszcie policyjnym. Dowcipy chłopaka obejmowały kradzież psa kobiety, zrywanie książek bibliotecznych i wskakiwanie do samochodów nieznajomych.

Oświadczenie londyńskiej policji

W poniedziałek wieczorem 22 maja londyńska policja wydała oświadczenie dotyczące aresztowania 18-latka.

- Aresztowanie nastąpiło po dochodzeniu w sprawie nagrań w mediach społecznościowych. Zawierały one szereg incydentów, w tym najwyraźniej podchodzenie i nękanie ludzi na ulicy lub w transporcie oraz wchodzenie na tereny posesji bez wyraźnej zgody właścicieli - powiedział James Conway, detektyw londyńskiej policji.

Policjant powiedział, że ma nadzieję, że ludzie zaczną odróżniać żarty od nękania i męczenia niewinnych ludzi na ulicy. Podkreślił, że wchodzenie do mieszkań czy na posesję, na które nie mamy prawa wejść to przestępstwa, za które trzeba odpowiedzieć.

Konto chłopaka na TikToku zostało zbanowane.

trwa ładowanie posta...

Źródło: dailymail.uk.co

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Polki i Polacy kochają kapitalizm. Czy z wzajemnością?