iCarly

Powrót iCarly coraz bliżej – jest już data i szczegóły dotyczące obsady

Źródło zdjęć: © iCarly, Nickelodeon
Anna RusakAnna Rusak,10.05.2021 12:10

Jest już drobna zapowiedź, wyjaśniły się też zawiłości związane z obsadą, a do tego dostaliśmy wstępną datę – powrót "iCarly" na nasze ekrany jest coraz bliższy

W chwili, gdy tylko ogłoszono, że "iCarly" wraca, wszyscy czekaliśmy na trochę więcej informacji. I oto są – znamy datę i szczegóły wznowienia. Nie ma się co oszukiwać, to lato będzie z pewnością lepsze (o ile "iCarly" pojawi się też w Polsce, na co bardzo liczymy).

Zbierzmy najpierw jednak to, co wiemy do tej pory. Najnowszy sezon będzie miał 13 odcinków i zacznie się 10 lat po zakończeniu oryginalnego programu. Fabuła wciąż będzie się skupiała na przygodach Carly, jednak tym razem będziemy śledzili jej dwudziestoletnie rozterki.

iCarly | Official Promo | Paramount Plus

Kiedy możemy się spodziewać serialu?

Konkretny dzień jeszcze nie jest znany, ale jak podaje „The Wrap” – dyrektor generalny ViacomCBS w rozmowie o wynikach spółki za pierwszy kwartał tego roku powiedział, że iCarly zadebiutuje na platformie Paramount+ już w czerwcu. Wciąż nie wiemy, czy zobaczymy nowy sezon w Polsce, ale skoro na HBO niedawno pojawił się pierwszy sezon serialu, to może platforma przygarnie też ten nowy?

Co z obsadą?

Jeśli zastanawiacie się, czy na ekranie zobaczycie swoje ulubione postaci, to mogę Wam powiedzieć, że w zasadzie tak. Jedynie Jennette McCurdy odmówiła udziału w najnowszym sezonie, a o tym, czemu to zrobiła, pisaliśmy tutaj.

Zamiast niej do obsady dołączyła Laci Mosley, która wcześniej grała w raczej nieznanym w naszym kraju serialu „Florida Girls”. W „iCarly” zagra współlokatorkę Carly i jej najlepszą przyjaciółkę. Z nowych postaci pojawi się jeszcze Jaidyn Triplett („The Affair”), która będzie grała złośliwą pasierbicę Freddiego.

Jeśli chcielibyście sprawdzić, co słychać u członków obsady, to tutaj możecie się tego dowiedzieć. Zachęcamy Was też do rozwiązania quizu, dzięki któremu dowiecie się, która postać z "iCarly" najbardziej do Was pasuje!

iCarly 2021 Release Date, Trailer, Cast & Plot

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1