seriale
Reality show Squid Game od Netflixa! Zapiszcie się! Nie, nikt nie (powinien) umrzeć
iCarly

Jennette McCurdy nie wróci do „iCarly”. W swoim podcaście wyjaśniła dlaczego

Anna RusakAnna Rusak,04.03.2021 10:30

Sam z iCarly, czyli Jennette McCurdy, w swoim podcaście wyjaśniła czemu nie wróci do serialu. Podzieliła się także swoją trudną historią z początków aktorstwa

bFOmXWUP

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na powrót „iCarly” (o szczegółach pisaliśmy tutaj). Do tej pory nie było wiadomo, czemu Jennette McCurdy, czyli serialowa Sam Puckett, nie wystąpi w kontynuacji serii, mimo że była jedną z głównych bohaterek.

Wątpliwości rozwiał jej niedawny odcinek podcastu „Empty Inside”, w którym wyjaśniła, czemu nie dołączy do pozostałych członków ekipy iCarly. Byśmy jednak lepiej zrozumieli jej decyzję, postanowiła nakreślić, jak wyglądała jej aktorska przeszłość.

Jennette opowiedziała o tym, że pochodzi z dość biednej rodziny, a do aktorstwa w wieku 6 lat zmusiła ją mama. Gdy dziewczyna miała 10-11 lat, to właśnie jej zarobki stały się głównym źródłem finansowania rodziny – nie mogła więc z niego zrezygnować.

bFOmXWUR

Przyznała, że nie był to jej ulubiony czas w życiu i nie czuła się z tym, co robi, najlepiej. Bardzo stresowały ją np. przesłuchania, w których – chcąc, nie chcąc - musiała brać udział. Dopiero, gdy jej matka zmarła, Jennette postanowiła iść swoją ścieżką.

Przyznała, że trochę krępuje ją jej aktorska przeszłości, a kariera w bardzo wielu aspektach ją smuci i złości. Jako aktorka nie potrafiła spełnić się w rolach, które grała, wręcz, od samego początku, się ich wstydziła. Z tego względu nie chce popełniać swoich poprzednich błędów i wchodzić drugi raz do tej samej, „zawstydzającej ją” rzeki.

Czy to koniec aktorskiej przygody Jannette?

Oczywiście serialowa Sam nie wykluczyła, że kiedyś wróci do grania. Teraz jest bardziej pewna siebie i wie, co jej odpowiada, a co nie. Może za kilka lat znajdzie dla siebie odpowiednią rolę, która sprawi, że w końcu aktorsko się spełni.

W każdym razie tego jej właśnie życzymy, mimo że jej brak w serialu z pewnością będzie odczuwalny! Na szczęście większość aktorów występujących w „iCarly” niedługo ponownie zobaczmy na ekranie. Gdybyście jednak tęsknili za McCurdy, to zerknijcie na jej podcast – szczególnie oczywiście polecamy Wam ten odcinek, w którym szerzej opowiada o swojej aktorskiej przeszłości.

bFOmXWUT

Jeśli chcielibyście przy okazji sprawdzić, którą postacią z serialu „iCarly” jesteście, to koniecznie zerknijcie na nasz quiz.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
szkoda że nie wystąpi a na to liczyłem ale to jej życie jej decyzje życze ci szczęścia Jennette McCurdy żyj długo
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
"Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo" - przerażający dokument Netfliksa o religijnej sekcie