jedzenie
Mleko krowie jest zdrowsze niż mleko roślinne? Nowe badania mogą zdziwić
Influencerka je spaghetti na talerzu, z którego wystają damskie nogi

Zjadła spaghetti z cząstką własnego kolana. Poczęstowała nim chłopaka

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.05.2023 07:00

Myśleliście, że polscy influencerzy mają odklejki? W Hiszpanii to dopiero się dzieje. Tamtejsza celebrytka przyznała w podcaście, że ugotowała i zjadła spaghetti z cząstką własnego kolana. Co więcej, poczęstowała daniem swojego partnera.

Paula Gonu to 30-letnia hiszpańska influencerka, która zaszokowała fanów po ogłoszeniu, że ugotowała i zjadła część swojej chrząstki kolanowej podczas romantycznej kolacji ze swoim partnerem. Celebrytka, którą w social mediach śledzą miliony obserwatorów, ujawniła swój makabryczny czyn w podcaście Club 113.

Influencerka przeszła operację kolana

Hiszpanka przeszła operację usunięcia łąkotki kolanowej w celu naprawienia urazu. Zdecydowała się jedynie na znieczulenie miejscowe, dzięki czemu mogła być przytomna i obserwować, jak odbywa się zabieg.

- Używał kamery. Operował przez dwa otwory i wszystko było widać na ekranie - powiedziała Gonu. Po zakończeniu operacji lekarz dał jej możliwość zabrania wydobytego elementu ze sobą do domu.

- Powiedziałam mu "tak", a on włożył to, co usunął do małego pojemnika, takiego jak te używane do próbek moczu - wyjaśniła influencerka. - Umieścił ją w alkoholu, żeby pozostała w takim stanie tak długo, jak będę chciała - dodała.

Spaghetti bolognese z cząstką kolana

Gonu zabrała zabezpieczoną chrząstkę do domu, a następnie przedstawiła partnerowi plan jej konsumpcji. - Powiedziałam mu, że chcę ją zjeść, ponieważ była częścią mnie i chcę umieścić ją z powrotem w moim ciele. Potem zrobiłam bolognese, dodałam ją do środka i zjedliśmy - wyjaśniła influencerka.

CLUB 113 | EPISODIO 55 PAULA GONU

Wielu internautów - wnioskując po komentarzach pod podcastem - było obrzydzonych jej opowieścią. Oczywiście nie obyło się bez takich, którzy wzięli całą akcję za niesmaczny żart. Tymczasem Gonu upiera się, że spaghetti bolognese z jej łąkotką nie różni się niczym od jedzenia chrząstek, kości czy części ciała "gorszych zwierząt".

- Chciałam móc powiedzieć sobie w głowie, że zjadłam kawałek własnej łąkotki - skwitowała Gonu. Z kolei jej partner z pewnością mógł powiedzieć sobie w głowie, że zjadł swoją dziewczynę bez seksualnych podtekstów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Lody z wodorostów. Wegańska alternatywa na upalne dni