Julia Żugaj wyprowadziła się z domu X

Julka Żugaj odeszła z Teamu X. Z kim teraz zamieszka?

Źródło zdjęć: © Instagram - Julia Żugaj / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
27.04.2023 15:15

Julka Żugaj zakończyła pewien etap w swoim życiu. Oficjalnie odeszła z Teamu X i wyprowadziła się z ogromnej willi. W odcinku na YouTube odpowiedziała na kilka nurtujących fanów pytań.

Julia Żugaj to polska influencerka, youtuberka oraz wschodząca gwiazda muzyki. Szerszej publiczności dała się poznać jako uczestnika drugiej edycji Teamu X. 26 kwietnia ogłosiła, że rozpoczęła nowy etap w życiu i wyprowadziła się ze znanego w polskim internecie pałacu. W materiale postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań, które zadali jej obserwatorzy na Instagramie.

Co z domem i czy będzie Team X4?

Julia Żugaj opowiedziała, że w znanej w polskim internecie willi będą mieszkać nowi lokatorzy.

Z tego co ja słyszałam, to są jacyś nowy najemcy. Ktoś jest zainteresowany wynajmem tego domu. I z tego, co również słyszałam, nie są to żadni influencerzy. Po prostu ktoś tutaj inny teraz zamieszka.

- Julia Żugaj

Influencerka powiedziała również, że nie wie, czy powstanie Team X4. Podkreśliła, że tym tematem zajmuje się agencja Spotlight i już podczas tworzenia trzeciej edycji nie ingerowała w projekt.

ODCHODZĘ Z TEAM X

Żugajki mogą odetchnąć. Julka zamieszka z Maćkiem

Najwierniejsi fani Julki nie muszą się martwić. Między Julką a Maćkiem wszystko jest porządku. Youtuberka w odcinku powiedziała, że będzie mieszkała razem z partnerem oraz ukochanymi psami. W planach ma nawet kupno kotka, jednak Sheo jest do tego sceptycznie nastawiony.

trwa ładowanie posta...

Czy Julka nadal należy do agencji Spotlight?

- Ja jestem w agencji, ale równocześnie nie jestem w agencji, dlatego że ja z agencją założyłam spółkę, która nazywa się Melody Media. [...] Melody Media jako osoba prawna wykupiła mój kontrakt z agencją, więc ja jestem jako influencer podpisana pod Melody Media, której właścicielami jest Spotlight, czyli nasza agencja i ja. W połowie mogę o sobie decydować - powiedziała Julia Żugaj w odcinku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Julce powodzenia w nowym etapie w życiu!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 34
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2