Bedoes i White 2115 "Poland Remix". Oficjalny remix Lil Yachty'ego?

2115 z oficjalnym remiksem utworu "Poland" od Lil Yachty’ego

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.10.2022 15:15

Grupa 2115 wydała remiks utworu "Poland" autorstwa amerykańskiego rapera Lil Yachty’ego. W klipie zobaczymy raperów wygłupiających się na schodach oraz w zbrojach na łódce płynącej Wisłą. Jak się podoba?

Lil Yachty, amerykański raper i piosenkarz, stworzył viralową piosenkę pt. "Poland", która opowiada o tym, że zabrał do Polski lean, czyli popularny narkotyczny napój z kodeiną. Poland" stało się hitem. Nawet kanadyjski raper Drake udostępnił ten kawałek na swoim Instagramie.

2115 "Poland", czyli remiks piosenki Lil Yachty’ego

Jak już wcześniej pisaliśmy, w kuluarach przewijała się plotka o tym, że Lil Yachty zamierza przylecieć do Polski i wraz z Colem Benettem nagrać remiks kawałka "Poland" z tajemniczym "topowym polskim raperem".

Sporo osób podejrzewało, że chodzi o Young Multiego, ale ta informacja została szybko zdementowana. Inne typy wskazywały na Jakuba Grabowskiego czy Matę. Niespodziewanie 20 października swój remiks wydało 2115, grupa m.in. Bedoesa czy White’a.

Efekt? Otrzymaliśmy klip trwający zaledwie 1:40 min, na którym raperzy wygłupiają się na ruchowych schodach i… na łódce na Wiśle:

2115 - POLAND REMIX ft. BEDOES 2115, WHITE 2115 & LIL YACHTY

Problem jest w tym, że nikt do końca nie wie, czy ten remiks został "pobłogosławiony" przez Lil Yachty’ego. Hype podaje, że jest to "oficjalny" remiks, ale nam nie udało się tej informacji potwierdzić.

trwa ładowanie posta...

Skąd te wątpliwości? Sam Bedoes prosił o oznaczanie Yachty’ego na Instagramie. Najpewniej po to, żeby amerykański raper zauważył ich piosenkę, więc… kto tam ich wie.

"Poland": Bedoes prosi o oznaczanie Lil Yachty'ego
"Poland": Bedoes prosi o oznaczanie Lil Yachty'ego (Instagram)

Za klip do remiksu miał także odpowiadać twórca oryginału, czyli Cole Benett z nanału na YouTubie pt "Lyrical Lemonade". A za "Poland Remix" odpowiada Jan Dybus...

Bedoes o remiksie do "Poland"

Chwilę po emisji teledysku remiksu, Bedoes na Stories podziękował za pozytywne komentarze internautów, ale i skrytykował ludzi, którzy nie podeszli do remiksu tak, jakby sobie tego życzył.

"Dziękuje za wszystkie pozytywne komentarze i za zaje*isty odbiór. Oczywiście, że spodziewałem się komentarzy, że "o kur*a ale g*wno", bo niektórych by poje*ało, jakby mieli wspierać drugiego Polaka. Wynajęliśmy łódkę, ubraliśmy się w zbroję, wy*** się w metrze i to nagraliśmy, bo muzyka to dla nas ciągle zabawa, tak jak wtedy, gdy zaczynaliśmy" - pisze Bedoes. "Dziękuje wszystkim, którzy wspierają, i tym, którzy nie" - dodał.

Instagram: Bedoes o krytyce
Instagram: Bedoes o krytyce (Instagram)

Czy ktoś chciałby przetłumaczyć to na nasze? Rozumiem, że hejt według Bedoesa to coś idiotycznego. I to jest prawdą. Ale zwykła krytyka?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3