Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify,

Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify. "To spełnienie marzeń"

Źródło zdjęć: © Instagram - Young Leosia / Instagram
Natalia Witulska,
15.04.2024 11:15

W niedzielę 14 kwietnia Young Leosia ogłosiła na Instagramie, że osiągnęła imponujący sukces. Okazało się, że raperka przebiła barierę dwóch milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify. W mediach społecznościowych nie ukrywała, że jest dumna.

Sara Leokadia Sokół, znana jako "Young Leosia", to polska DJ-ka, piosenkarka, raperka, autorka tekstów, a także realizatorka dźwięku. Grała w takich klubach jak Prozak 2.0, Miłość Kredytowa, Mewa Towarzyska czy Newonce Bar. Największy rozgłos przyniósł jej singiel "Szklanki" wydany w 2021 r. we współpracy z Żabsonem. Numer dostał się na szczyt polskiej listy Apple Music oraz Spotify. Teledysk do nuty obejrzano 42 mln razy.

W listopadzie 2022 r. Young Leosia oficjalnie zakończyła współpracę z Żabosonem. Własnym nakładem wydała singiel "Crowd" i założyła swoje wydawnictwo "Baila Ella". Spod jej skrzydeł wyfrunęła młodziutka Bambi, która w 2024 r. otrzymała nagrodę Popkillera w kategorii "najlepsza raperka". Sara Sokół pojawiła się na płycie Club2020, podczas której pracowała z takimi artystami jak Taco Hemingway, OKI, Young Igi czy PROBLEM. Aktualnie spotyka się z influencerem Kacprem Błońskim.

Young Leosia i ogromny sukces na Spotify

W niedzielę 14 kwietnia Young Leosia udostępniła story na Instagramie. Poinformowała w nim, że udało jej się przebić barierę dwóch milionów słuchaczy na Spotify. To naprawdę ogromny sukces raperki. W mediach społecznościowych nie ukrywała, że jest dumna, wzruszona, a także wdzięczna za każdą osobę, która odtwarza jej nutki na streamingach.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

"Pierwszy raz w moim życiu przekroczyliście całe dwa miliony słuchaczy na Spotify. Dziękuje, kocham was" - napisała Young Leosia na Instagramie, świętując imponujące wyniki.

Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify
Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify (Instagram - Young Leosia , Instagram)

Podziękowania Young Leosi na Instagramie

Young Leosia oprócz krótkiego podziękowania udostępniła również długi wpis, w którym opisała, jak niesamowite uczucia jej towarzyszą. "Cyferki cyferkami, ale to niesamowite wiedzieć, że tyle osób słucha twojej muzyki. Myślę, że jest to spełnienie marzeń dla każdego artysty i powód do dumy. To dla mnie przełomowy moment. Chciałam z tej okazji się trochę rozwinąć i napisać tutaj parę słów" - czytamy na Instagramie Leosi.

"Możecie mnie lubić bądź nie, hejtować wizerunek, czy też być jego fanami. At the end of the day to wszystko jest nieistotne w kontekście mojej muzyki. Jako artystka, a wy jako słuchacze, mamy własny język emocji, którym się porozumiewamy. Tak jak to w rodzinie bywa, raz możemy się ze sobą zgadzać, innym razem nie do końca. Dla mnie najważniejsze jest to, że pod koniec dnia możecie odpalić sobie moje piosenki i się z nimi utożsamić" - kontynuowała raperka.

Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify
Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify (Instagram - Young Leosia , Instagram)

Young Leosia napisała również, że fani mają specjalne miejsce w jej sercu. Przyznała, że podczas tworzenia muzyki miała wiele momentów zwątpienia, jednak teraz nie ma zamiaru schodzić ze sceny oraz usuwać się w cień. Zdała sobie sprawę, że są osoby, które na nią czekają, a także nie mogą doczekać się jej nowych piosenek. Zaapelowała, aby nigdy się nie poddawać i konsekwentnie dążyć do celu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0