Facebook, wykładowca uw

Wykładowca UW komentuje najnowszą książkę Grabariego: "Wielu Żydów też sp***doliło przed Holokaustem"

Źródło zdjęć: © Grabari
ARK,
25.05.2022 14:30

Piotr Grabarczyk czyli Grabari zaraz wyda swoją najnowszą książkę: "Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie. Historie z życia wzięte o (nie)udanych randkach, seksie i związkach". Głos pod jednym z promujących postów zabrał wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, odnosząc się przy okazji do Żydów i Holokaustu.

Grabari, czyli Piotr Grabarczyk, to znany dziennikarz i bloger, który niedługo wyda swoją najnowszą książkę. "Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie. Historie z życia wzięte o (nie)udanych randkach, seksie i związkach" napisał wraz z Małgorzatą Irene Salamon. Książka powstała na podstawie podcastu o tym samym tytule.

Książka ma opowiadać - jak wskazuje sam tytuł - o randkach, seksie i związkach. Nie wszystkim chyba jednak podobają się takie działania Grabariego. Pod jednym z jego postów wypowiedział się wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego.

trwa ładowanie posta...

Grabari i jego nowa książka kontra wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego

Pod jednym z postów promujących książkę na profilu Grabariego głos zabrał wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego. Zapytał blogera, czemu nie napisał swojej książki po hiszpańsku.

Warto w tym momencie wspomnieć o tym, że Grabari wraz ze swoim partnerem w 2020 roku postanowił przeprowadzić się do Barcelony. Ta decyzja była podyktowana m.in. tym, że bloger nie zgadza się z homofobiczną polityką naszego państwa.

Właśnie do tej kwestii najprawdopodobniej odnosił się wykładowca UW. Grabari na jego pytanie dotyczące języka, w którym napisana została najnowsza książką blogera, odpowiedział, że w Polsce spędził 30 lat, ale i ta odpowiedź nie usatysfakcjonowała jego rozmówcy.


Grabari.pl a nie dlatego, że chcecie, by ta zostawiona przez was w homofobicznym grajdołku społeczność sfinansowała wam resztę wakacji waszego życia z dala od Pisu, Ordo Iuris, Radia Maryja i wojny?

trwa ładowanie posta...

"Wielu Żydów też sp***doliło przed Holokaustem"

Wykładowca stwierdził również, że Grabari próbuje "odstawiać jednoosobowe gejowskie Radio Wolna Europa", poradził blogerowi, by ten wrócił i "żył pośród nas", po czym nawiązał do wojny w Ukrainie. W swoich komentarzach odniósł się również do "sp***dalających" przed Holokaustem Żydów.


Proszę sobie mościć gniazdko w hiszpańskim szołbizie, serio, tam też mnóstwo beztalenci, sporo da się na znajomości z nimi zarobić, a potem może jakaś przeprowadzka na Karaiby? Byle z dala od syfu tego świata, nie? Wielu Żydów też sp***doliło przed holokaustem do Wielkiej Brytanii czy USA, bo mieli pieniądze. Może Pan sobie wyobrazić, co sądzę na ich temat.

Co wykładowca UW sądzi o uciekających przed Holokaustem Żydach?

Komentarze wykładowcy UW nie są już dostępne, ale Grabari podzielił się nimi pod swoim najnowszym postem, w którym pyta Uniwersytet Warszawski o to, czy uczelnia wie, co ich pracownik myśli o Żydach, do których odwoływał się w swoim komentarzu.

Grabarczyk pod swoim postem dodał też, że powiadomił o sprawie dyrekcję wydziału. My skontaktowaliśmy się z Uniwersytetem Warszawskim i czekamy na komentarz w tej sprawie.

trwa ładowanie posta...

Źródło: FB, Grabari

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Jaay,zgłoś
Brawo dla wykładowcy. W punkt! Niby Polska zła i homofobiczna, ale jak można się dorobić to już spoko
Odpowiedz
3Zgadzam się5Nie zgadzam się