Jak umrze Putin?

Wróżki przepowiadają los Putina. "Nie umrze we własnym łóżku"

Źródło zdjęć: © Facebook, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.03.2022 11:57

Odkąd wybuchła wojna w Ukrainie, każdy jest ekspertem od geopolityki i wojskowości. Na temat rosyjskiej agresji wypowiadają się nawet wróżki i jasnowidzowie. Sprawdźmy, jaki los przepowiadają Putinowi i Ukrainie.

Rosyjska agresja na Ukrainę jest szokiem dla cywilizowanego świata. Wsparcie dla naszych wschodnich sąsiadów płynie ze wszystkich stron. Ludzie otwierają drzwi swoich domów dla uchodźców, wspierają zbiórki na rzecz ofiar wojny, oddają ubrania. Kiedy skończy się ta przerażająca wojna? Z pomocą przychodzą wróżkijasnowidzowie.

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski miał przepowiedzieć wybuch wojny już dwa lata temu. Mężczyzna podczas audycji na żywo stwierdził, że 2020 rok będzie pierwszym rokiem na świecie okresu 3,5-letniego, który w przyszłości nazwiemy wojną. Gdyby przepowiednie Jackowskiego traktować na poważnie, oznaczałoby to, że wojna w Ukrainie skończy się w 2023 roku.

Wróżki przepowiadają, jaki los czeka Putina

Pewna gruzińska astrolożka ma odmienne zdanie niż Krzysztof Jackowski i ocenia, że wojna zbliża się ku końcowi. Lela Kakulia, która swoje przepowiednie publikuje na Facebooku, twierdzi, że Putin poniesie porażkę. Kobieta jeszcze w 2009 roku zapowiedziała, że Rosjanie wyjdą na ulice, aby wyrazić bunt wobec swojego despotycznego przywódcy.

Widzę wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: 'Precz z Putinem!' Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. [...] W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla.

- Lela Kakulia
trwa ładowanie posta...

Putin nie umrze śmiercią naturalną?

W niniejszym zestawieniu nie mogło zabraknąć ekspertyzy słynnej polskiej wróżki i tarocistki Anny Kempisty. Kobieta, która zazwyczaj przepowiada przyszłość polskich celebrytów, tym razem zajrzała w karty, aby dowiedzieć się, jak potoczy się wojna w Ukrainie. Fani zapytali wróżkę, czy Putin zaatakuje Polskę? Kempisty w filmie na TikToku zawyrokowała, że nic takiego się nie stanie.

Mamy bardzo bezpieczne karty. Sprawdziłam to na samym początku, zanim jeszcze wybuchła wojna. Czy Ukraina wygra tę wojnę? Oczywiście, że tak. Ale będą niestety pewne mankamenty w tym zwycięstwie.

- Anna Kempisty
trwa ładowanie posta...

Film na temat tego, czy Putin zaatakuje Polskę, wygenerował pani Ani ponad 1,6 mln wyświetleń, więc kobieta poszła za ciosem. W kolejnym materiale o tematyce wojennej wróżka powiedziała, że prezydent Rosji nie umrze we własnym łóżku. Jaki los czeka despotę?

Powiem wam, że analizowałam jego datę urodzenia (7 października 1952) i ta data urodzenia właśnie to potwierdza. To nie jest facet, który umrze we własnym łóżku. Dodatkowo karty pokazują, że niestety pozbawi się też jakiejś posiadłości, którą ktoś zwyczajnie w świecie mu wysadzi w powietrze.

- Anna Kempisty
trwa ładowanie posta...

W kontrze do przewidywań Anny Kempisty na temat przyczyn śmierci Putina jest Krzysztof Jackowski. Jasnowidz w 2015 roku stwierdził, że prezydent Rosji [...] zamieszka w górach w małej miejscowości z dala od świata. Umrze w 2024 roku z przyczyn naturalnych.

W przypadku wojny w Ukrainie jedną z największych obaw jest to, czy Putin użyje bomby atomowej? Anna Kempisty wyczytała w kartach, że przywódca Rosji tego nie zrobi.

trwa ładowanie posta...

Nie możemy pominąć głosu jasnowidzki Doroty Haładyn-Biel, która przedstawiła autorską wizję śmierci Putina w 2015 roku. Kobieta gościła wówczas w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie powiedziała, że Rosja sama załatwi tą sprawę Władimira Putina [...]. Nie wiem czy zastrzelą, jest pan blisko. Mam taką wizję od dwóch lat, że Rosjanie wyeliminują prezydenta.

Polska jest bezpieczna

Obawiacie się, że wojna może objąć terytorium naszego kraju? Spokojnie, wróżka Akima jest dobrej myśli i zapewnia, że Polska jest bezpieczna.

Nie widzę ani w moich wizjach, ani w przekazach kart, że zagrażają nam najeźdźcy. Spokojnie! Proszę was, abyście ignorowali wszelkie wszelkiego rodzaju newsy, które mają wzbudzić w was niepokój, lęk i wywołać panikę. To jest destabilizacji i o to może najbardziej chodzić wrogowi.

- Wróżka Akima
trwa ładowanie posta...

Psst. Wszystkie powyższe przepowiednie traktujcie rzecz jasna z przymrużeniem oka, bo nikt nie ma pojęcia, jak rozwinie się wojna w Ukrainie i jaki los czeka Władimira Putina.

Źródła: kobieta.interia.pl/pomponik.pl/se.pl/fakt.pl/Facebook/TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 154
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 29
  • emoji smutek - liczba głosów: 17
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 31