Wersow o logo sówki DFT. Wardęga nie jest zadowolony

Wersow: "Spier*oliłam", "rozmowy o logo nadal trwają". Wardęga nie jest zadowolony

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.12.2021 11:33

Saga Wersow i loga artysty DFT nadal trwa. Rozmowy przedstawicieli Weroniki i artysty nadal są w toku. Fani są rozczarowani takim długim procesem.

To tak w skrócie: Wersow, jedna z topowych influencerek w Polsce, używała przez długi czas loga bez licencji. Tj. ukradła je i dopiero po interwencji szeryfa polskiego internetu, podjęła kroki w stronę zadośćuczynienia za korzystanie z logo bez licencji.

Wersow o sprawie z logo (mamy koniec 2021 r.)

Weronika w filmie "ODPOWIADAM NA WYSZUKIWANIA GOOGLE! *ILE ZARABIAM*" odpowiedziała na… wow, ile zarabia! Ale dla nas jest najważniejsze to, co powiedziała o logo:

Sprawa z logo jest teraz totalnie na świeczniku. I przyznam szczerze, że jest to sprawa, w której mogę powiedzieć, że spier*oliłam sprawę. Nie jestem z tego dumna, ale chce zrekompensować całą zaistniałą szkodę i już moi prawnicy prowadzą negocjacje ugodowe z biurem projektowym DFT.

ODPOWIADAM NA WYSZUKIWANIA GOOGLE! *ILE ZARABIAM*

Czyli nic się nie ruszyło od jakieś czasu, kek.

Sylwester Wardęga nie jest pod wrażeniem

Wardęga był osobą, która nagłośniła całą sytuację. Fani Weroniki doszukiwali się nawet jakiejś obsesji u niego. Chwilę Sylwek nie nagrywał o całej sprawie - i nic się nie ruszyło. Sam nie jest pod wrażeniem całej sytuacji:

Dokładnie to samo Wersow mówiła z 4 miesiące temu. Oglądałem film 3 miesiące temu i mówiła dokładnie słowo w słowo takie oświadczenie.

Wardęga zaczął snuć dwie wersje wydarzeń:

Albo strona francuska rzuciła taką kwotę, że strona Wersow nie jest w stanie się na to zgodzić i negocjują już bardzo długo, albo tych rozmów kur*a nie ma - bo to jest dziwne.

W październiku Wersow mówiła podobne słowa. Wtedy też przekazywała swoim widzom, że "sprawy idą w dobrym kierunku".

Reakcja fanów na wieści o logo?

Jak zawsze, internauci podzielili się na dwa obozy. Jeden stoi za Weroniką i winszuje jej to, że wreszcie robi coś w kierunku rozwiązania sprawy. A drugi… śmieje się z tak długiego czasu, który jest potrzebny do rozwiązania sprawy.

Negatywnych można znaleźć sporo pod shotami z transmisji Wardęg, ale pod filmem Wersow też coś się znajdzie:

Jeśli oni podłapali z to topowa influencerka w PLta kwota może oscylować na kwotę kilkuset tysięcy euro, jeśli by rzucili kwotę 20 tys. euro to już dawno by to było załatwione. Kwota jest zaporowa nawet dla niej;

Ile dzieciaków w komentarzach jej nadal broni to jest hit XDD To jest niesamowite, że ktoś wam kłamie w twarz, a wy dalej problemu nie widzicie. I to właśnie przez takich jak wy te kłamstwa i oszustwa w świecie influ mają się super, bo i tak znajdzie się banda idiotów, którzy powiedzą 'weŹ siĘ odWaL oD nIeJ!!!11'. :);

słowa które podsumowują ten odcinek to:
i tak dalej, i tak dalej;

Ooo logo,Wardęga rozgrzewa wulkan;

Prawnicy kazali jej to mówić, bo sama nie potrafi się wytłumaczyć to musi się czasem powtarzać.

A fani… bronią swojej idolki:

Super że się wkoncu wypowiedziała na temat loga i że się przyznała może ludzie już się od ciebie odczepia️;

MEGA!!! super ze powiedzialas w koncu to o logo ze spier*dolilas i tyle... i to powinno wszystkim wystarczyc BRAWO TY!!!!

Czyli chwilę poczekamy na nowe wiadomości o logu DFT

Czasem sprawy ugodowe mogą się ciągnąć miesiącami. Z drugiej strony, czuć że coś jest na rzeczy. Wcześniej prawnicy mieli się szybko dogadać, a teraz… no to trwa trochę. Od pierwszych informacji i filmu Sylwestra minęło już prawie pół roku.

Jak myślicie, Wersow rozwiąże wkrótce sprawę z logiem DFT?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 19
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0