Friz atakuje Wardęgę o północy, bo ten odważył się skomentować zdjęcie Wersow xD

Friz żałośnie ATAKUJE Wardęgę, pisząc na Messengerze o… 0:51 XD

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.09.2021 16:40

Friz postanowił napisać do Sylwestra Wardęgi o 00:51, bo ten miał czelność skomentować zdjęcie Weroniki na Instagramie. Czy to jest już najgorszy poziom żenady?

Drama związana z Sylwestrem, artystą DFT i Wersow wchodzi na nowy poziom. Dzisiaj, we wtorek, Wardęga opublikował nowy, aż 19-minutowy film poświęcony oszustwom influencerek oraz sprawie Wersow.

To pierwsze - to realnie nie jest żadnym większym rozwojem w sprawie. Revo nagłośnił ostatnio ogromną dramę związaną ze słuchawkami HypePods, co było tutaj też uwzględnione. Tak samo szumnie zapowiadana nowość, która ma dzierżyć pieczę nad oszustwami - czyli Discord Watahy. Użytkownicy mogą tam wrzucać dowody na różne scamy influ. To jest takie stworzenie miejsca dla społeczności, gdzie będą mogli się bawić w mikro szeryfów. Jeżeli tylko obejdzie się bez wyzywania, to why not.

Aktualizacja w sprawie Wersow

Kto nie czekał na nowości związane z Wersow? W telegraficznym skrócie: Wardęga dowiedział się od byłej pracowniczki Weroniki, że jej nowe logo BYŁO wzorowane mocno na skradzionym logo od DFT, upsss.

Kontynuacja sprawy z DFT
Kontynuacja sprawy z DFT (YouTube)

Nie poinformowała fanów o sytuacji z "fejkowym" logo z Shutterstocka, ani o tym, dlaczego zablurowała loga na starych filmach. A sprawa z DFT? Dalej trwa.

Friz napisał do Wardęgi z pretensjami xD

Ostatnio Wardęga skomentował jeden post Weroniki - o ten:

trwa ładowanie posta...
Komentarz Wardęgi
Komentarz Wardęgi (Instagram)

Standardowo, fani Wersow/Ekipy rzucili się na Wardęgę - typowe.

Wardęga przypomniał jedynie o tej sprawie komentując jej zdjęcie, tyle. Fani uznali, że ten komentarz jest wartościowy i polubili go aż 10 tys. razy. A wiecie, kto inny napisał do Sylwestra? Karol vel. Friz xD

Z tego, co przekazał wódz Watahy, Friz napisał o północy:

To już ekstremalny przejaw braku honoru, żeby sugerować komuś, że nie może świętować swojej rocznicy i celebrować miłości na wspólnym wyjeździe. Żałosne

Friz napisał do Wardęgi... o 0:51 xD
Friz napisał do Wardęgi... o 0:51 xD (YouTube)

Po czym Sylwester zaczął rozkładać Friza i całą dramę na czynniki pierwsze. Całość zobaczycie na filmie. Karol odpowiedział na cały rant jeszcze raz… w jeszcze gorszy sposób xD

Ile ty masz lat, przypomnij mi? Szkoda. Przeceniłem cię, wydawało mi się, że masz więcej klasy

Friz i Wardęga
Friz i Wardęga (YouTube)

Beczka. Wardęga to idealnie wypunktował: gdy ktoś z otoczenia Friza kradnie, to jest śmiesznie i ogólnie można z tego robić heheszki na Twitterze. Ale gdy ktoś ukradł Frizowi agregat, to… mógł życzyć niemiłych rzeczy złodziejowi. Czy przypadkiem nie powinien życzyć tego samego swojej narzeczonej? Ukradła logo i ma gdzieś rzeczy, które obiecywała fanom, czyli powiadamianie ich o wszystkich aktualizacjach w sprawie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 26
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3