Wersow o dramie Fagaty: "strasznie niefajne zachowanie"

Wersow o dramie Fagaty: "strasznie niefajne zachowanie"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.05.2022 11:29

Wersow wypowiedziała się w tematcie dramy Fagaty. Ostrożnie, ale wyraziła swoje zdanie na temat wykorzystywania znanych facetów dla kasy. W bonusie kilka słów o przyszłości Ekipy.

We wtorek Masza opublikowała stare nagrania Fagaty, w którym była dziewczyna Stuu "opisywała" swoje plany dot. związania się z kimś bogatym/zasięgowym, aby "nie pracować ciężko". Fagata do tej pory nie skomentowała tych głosówek.

Ale skomentowała je inna osoba - Wersow!

Wersow o dramie Fagaty

Wybranka Friza została zapytana o sytuację z Fagatą. Wypowiedziała się ostrożnie, ale szczerze:

Co sądzisz o dramie Fagata - Masza? - zapytał reporter Pomponika.

Wiedziałam, że o to zapytasz, bo to jest taki aktualny temat. Kurcze, nie wiem, co o tym sądzić ze względu na to, że, szczerze przyznam, Fagatę poznałam wczoraj - w dzień, kiedy ta drama się wydarzyła.

Nie pochwalam takiego zachowania. Zawsze, całe życie zapierdzielałam i całe życie moi rodzice mnie wychowywali w ten sposób, żeby być niezależną, żeby się nie dać, wiesz, żeby tak się nie zachowywać, więc ja jej wczoraj, jak obejrzałam ten materiał, to powiedziałam ‘no Agata, przepraszam cię, ale muszę ci to powiedzieć: strasznie niefajne zachowanie z Twojej strony’.

Ona tam trochę powiedziała, że teraz się zmieniła i tak dalej, więc wydaje mi się, że to już ona musi się wypowiedzieć, co sądzi [na ten temat].

Ja nie chciałabym też jej oceniać przez pryzmat tych rzeczy, które robiła kiedyś. Ta drama jest troszeczkę między tymi dziewczynami. Nie znam za bardzo obu dziewczyn, więc wolałabym się nie wypowiadać - stwierdziła.

trwa ładowanie posta...

Z innych rzeczy z wywiadu:

Wersow o Ekipie i Fame MMA

Dowiedzieliśmy się, że Ekipie kończy się umowa na dom w sierpniu. Po długim wspólnym nagrywaniu członkowie odchodzą teraz do swoich domów - ale nie odchodzą z internetu, a grupa "ma zaskoczyć w przyszłości". Wersow zdradziła również, że jej nowa kolekcja ubrań będzie bardziej kolorowa - i pierwsze nowości mogą wyjść już w maju.

Odpowiedziała też na pytanie związane z dołączeniem do którejś z federacji. Niestety, Wersow nigdzie nie chce zawalczyć - a nawet nie otrzymuje żadnych propozycji.

Ja jestem taka, że bałabym się, że kogoś skrzywdzę. Uderzyłabym kogoś i potem miałabym wyrzuty sumienia, to nie jest dla mnie.

Źródło:

Wersow o dramie Fagaty, ślubie z Karolem i odejściu z EKIPA!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7