lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
Mandzio ZA OSTRO o Fagacie? "Jesteś zaślepionym sobą zbiornikiem na spermę"

Mandzio ZA OSTRO o Fagacie? Granice prymitywnego hejtu zostały dawno przekroczone

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.07.2022 12:00

Fagata znowu przypomniała o sobie. Tym razem poszło o krytykę tiktokera, który zachował się w... co najmniej głupi sposób. Tylko czy Agata jest osobą, która powinna uczyć kogokolwiek?

Pora na powrót dramy z Fagatą. Bo kto by się spodziewał, że influencerka która, rzekomo wykorzystała Stuu na zasięgi, powróci, aby żalić się na Twitterze "że ludzie ją źle traktują". Problem w tym, że jedna zasięgowa osoba (Mandzio) posunęła się o kroczek za daleko. A raczej ogromny krok w stronę głupiego hejtu. Sami zobaczcie.

Drama Fagaty z Natanem Marconem

Początek tej dramy jest nudny i głupi. Ot tiktoker Natan Marcon nagrał filmik, gdzie opluwa płatki Fagaty. "Zabawne" - szczególnie, że ktoś pewnie kupi te płatki. Influencerka napisała na Twitterze, że mózg Natana "może nawalać od ilości testosteronu" i żeby "nie wycierał sobie mordy" tym że oglądał Stuu w przeszłości. No i według influencerki, matka Natana "zawiodła jako mama".

trwa ładowanie posta...

Na dowód… - sami nie wiemy czego - wyciągnęła konwersację ze Stuartem, którą udostępniła w social media. Stuu podsumował sytuację tak, iż "należy to olać i robić swoje". A Fagata puściła to dalej, napędzając popularność filmiku. Na Twitterze wybuchła afera.

trwa ładowanie posta...

A swoją drogą, to czat wskazuje na to, że Fagata starała się wydobyć reakcję Stuu, aby móc się pożalić tym na Twitterze. To tylko moja opinia, ale gdy ktoś mówi mi wprost, że "fatalnie się czuje", to ja bym go/ją zostawił w spokoju.

Komentarze na Twitterze

Ludzie zaczęli, niekiedy słusznie, krytykować Fagatę za jej postawę w tej sytuacji. Że nie powinna tak się zachowywać i pisać *takich* rzeczy, że sama wykorzystuje swoje wcześniejsze czyny do promocji siebie i swoich produktów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Nawet skkf podsumował tę sytuację:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Pojawiły się też komentarze, które - według wielu - "przegięły pałkę". Jedną z tych osób był Mandzio, który bardzo ostro podszedł do Agaty:

Ty kur*iszonie głupi chłop ci pisze że źle się czuje i spać nie może, widać, że nie chce kontynuować tematu i nie umie tego powiedzieć a ty dalej o sobie. To syndrom sztokholmski już jest, bo nie wierzę że da się przyjaźnić z takim zaślepionym sobą zbiornikiem na spermę - napisał.

trwa ładowanie posta...

W roli stopera, który chciał minimalnie załagodzić sprawę, pojawił się Naruciak, który starał się wytłumaczyć, że "nie tędy droga":

Lubie cię stary, Agaty nigdy nie lubiłem, bo mój przyjaciel był w toksycznej relacji, ale z szacunku do Stuarta - w życiu bym tak ostro jej nie pocisnął publicznie i uważam, że przesadzony tweet. Rób se jaja, wyciągaj konsekwencje z dram, memów itp. ale piszesz hate tweets imo ☹️ - odpisał Naruciak.

trwa ładowanie posta...

Delikatne napominanie tak zadziałało, że roześmiana wykorzystała aferę do reklamy płatków. Za dwa lata zrobi z tego historie skrzywdzonej bizneswoman, bo środowisko woli z nią dalej kręcić, zamiast odizolować. Jej chłód zasługuje na każde ostre słowo - przekonywał Mandzio.

trwa ładowanie posta...

Stary, zluzuj. Miejmy granice

Fagacie należy się krytyka. Za co? M.in. przez jej rzekomy sposób "zrobienia" sobie kariery na Stuu. Za wyśmiewanie ludzi na Twitterze za to, że screenują jej wypowiedzi. Ba! Przecież to ona wykorzystywała "wyciekniętą głosówkę" do tego, aby reklamować swoje płatki śniadaniowe.

Jakbyśmy się cofnęli w czasie, to przecież można byłoby wspomnieć o jej przeskoczeniu z zasięgów Stuu na doczepianie się pod Kamerzystę - ale kto by pamiętał o tym? Co z tym, że rzekomo pomawiała Stuu, że "zrobił jej krzywdę". A o tym nawet Maja Staśko wspominała na Twitterze:

trwa ładowanie posta...

Gdy Maja krytykuje zasięgową influencerkę (!), to wiedzcie, że coś jest na rzeczy.

W sumie to Fagata próbowała uczyć "moralności" przed miesiącem:

Jakie jest moje zdanie? Fagata nie dostaje tej krytyki bez przyczyny. Gdyby nie podsycała atmosfery, nie rzucała fałszywych oskarżeń i sugestii i wyjaśniła sprawę porządnie jeszcze przed lub po walce, to w tym momencie miałaby już spokój.

Ale wszystko to nie usprawiedliwia prymitywnego hejtu i wyżywania się na niej. Nazywanie Fagaty, czy kogokolwiek "workiem na spermę" jest poniżej wszelkiej krytyki. Świadczy to tylko o twórcy takich wpisów.

Zamiast rzucać przezwiska rodem z gimnazjum można np.

trwa ładowanie posta...

Jest na Twitterze konto, które codziennie ma za zadanie przypominać, co rzekomo Fagata uczyniła na początku swojej kariery. Czy wyzywa ją w taki sposób, jak Mandzio? Nie. Przypomina światu? Owszem.

To jest dobry, moim zdaniem oczywiście, sposób na lepsze rozwiązanie tej sprawy. Jeżeli ktoś chce krytykować kontrowersyjną influencerkę - spoko, ale niech nie zniża się poniżej jej poziomu, czy nawet jeszcze niżej. Czy Agata będzie się przejmowała takimi komentarzami? Jak widać - nie. Prawdopodobnie jeszcze wypuści zaraz nową linię płatków, zarobi jeszcze więcej kasy na byciu "kontrowersyjną" i sprawa załatwiona.

Takie zachowanie nie wpływa w żadnym stopniu na Fagatę

Czy to odpowiedź na bezradność wobec sprawy? Tak to czuję. Zauważcie, że Fagata jest niezniszczalna.

Cokolwiek byśmy o niej usłyszeli - czy to jej wcześniejsze powiązania z Kamerzystą, czy jej ostatnie dramy - żadna z tych rzeczy nie wpływa na jej popularność. Sporo internautów chciałoby usunięcia jej z Internetu. Czy słusznie? Sami odpowiedzcie w głębi duszy na to pytanie.

Ale pisząc takie słowa, tylko i wyłącznie podbija się jej zasięgi. Ot, Fagata wygrywa, pomimo wszystkiego. Jeżeli chcielibyście zaszkodzić jej, to musielibyście jej odciąć zasięgi.

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?