popkultura
Pierwsza niebinarna postać w uniwersum "Psiego patrolu". Kim jest River?
TVP i Fagata? "Na dobre i na złe" odwołuje się do dramy?

Serial "Na dobre i na złe" TVP2 wzoruje się na dramie Fagaty?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, VODTVP
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.01.2023 16:30

Fagata i TVP. Najdziwniejsze połączenie roku? W nowym odcinku serialu pt. "Na dobre i na złe" w TVP2 pojawiło się wyraźne odniesienie do dramy jednej z najpopularniejszych influencerek w Polsce.

Pisaliśmy niedawno że TVP wypuszcza program w swojej formule łudząco podobny do pomysłu Karola Wiśniewskiego, czyli Friza, twórcy Ekipy. Chodzi o "Kamper Polska", którego uczestnicy twierdzą, że realizacja miała miejsce wcześniej niż program Fiza. Trudno powiedzieć, jaka jest prawda i kto się kim inspirował.

Jednak zdaje się, że świat internetowych influencerów coraz bardziej przenika się z programami telewizji publicznej. Dzisiaj o wydawanym od 1999 roku w TVP2 serialu pt. "Na dobre i na złe", w którym pojawiło się odniesienie do… dramy z Agatą Fąk, czyli Fagatą. To nie żart.

Nawiązanie do Fagaty w "Na dobre i na złe" TVP2

Pisząc o dramie Fagaty mam na myśli sytuacji, kiedy do sieci wyciekły jej nagrania głosowe z prywatnej rozmowy. Dowiedzieliśmy się w nich, że Fagata chciała poznać kogoś bogatego, aby nie pracować i nie studiować. Z znana ze związku z influencerem Stuu czy walk na High League, miała tam narzekać na "piłkarzyka", z którym chciała się związać. Chodziło o to, że musiała wrócić taksówką, a ten piłkarz nie dał jej wystarczająco dużo pieniędzy. Stuu nazwała natomiast swoim "planem B".

W serialu TVP2 pt "Na dobre i na złe", a dokładniej w odcinku 870. pt. "Test z miłości", usłyszeliśmy taki oto dialog.

- Hasło do blokady to "Przemek". Proszę, przeczytaj wszystkie wiadomości z Julitą. Zobaczysz, że ten fragment był wyrwany z kontekstu - błaga pacjentka

- A ja dostałam coś innego: "Jula, do mnie uderza taki Przemo, on ma strasznie dzianych starych i sam też za***cie zarabia. I to jest lepszy plan niż ten piłkarz, który mi nawet nie dał na taryfę, jak od niego wracałam. Cham, jeden. Biorę się za tego Przema, to jest mój Forbes - mówi jeden z bohaterów.

- Głupoty, straszne głupoty pisałam, przepraszam Cię. Chciałam jej zaimponować, nie wiem dlaczego - mówi pacjentka.

Spoiler odcinka: wszystko kończy happy endem.

trwa ładowanie posta...

Jakie to nawiązanie do Fagaty?

Jeżeli nadal nie jesteście w stanie połączyć kropek, to jest - i jestem tego pewien - bezpośrednie nawiązanie do tego, co powiedziała Fagata w wyciekniętych głosówkach.

trwa ładowanie posta...

- Ostatnio się spotkałam z takim piłkarzem Lecha i on jest zaje*iście bogaty, bo zarabia najwięcej z tego Lecha [...] Ja mam teraz plan B, a jest taki, że do mnie wypisuje straszne Stuu, a Stuu zarabia jeszcze więcej, niż ten piłkarz je*any. Dzisiaj się widzę z nim, a on jest milszy od tego piłkarza, bo on jest taki, że coś się nie mógł wyjść, to mi ku*wa zamówił taksówkę z Poznania do Konina, to jest 100 km i musiałam dołożyć 100 zł, bo mi dał za mało hajsu, a teraz nie chce mi jeszcze oddać tej kasy. No a Stuu to jest taki miły, że on ma wyje*ane - odwołał jakieś nagrywki i do mnie jedzie ku*wa trzy godziny pociągiem do Konina - mówiła Fagata w głosówkach.

Sorki, to jest idealne odniesienie, które zostało przemycone na plan "Na dobre i na złe". Idealne. To co, teraz w "Klanie" pojawi się "Ha puu" Alana?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Wyjątkowi goście w teledysku Ralpha Kaminskiego. Wielki powrót Quebo