Wednesday biseksualna

Wednesday Addams jest biseksualna? Fani mają dowody

Źródło zdjęć: © Wednesday, canva, netflix
Anna RusakAnna Rusak,25.11.2022 18:00

Czy bohaterka serialu "Wednesday" jest biseksualna? Fani mają teorie spiskowe na temat orientacji seksualnej Wednesday Addams. Aktorki grające w nowym serialu Netfliksa zajęły głos.

Nowy serial Netfliksa "Wednesday", który koncentruje się na historii córki z "Rodziny Addamsów", już zachwycił krytyków i publiczność. Choć nie obyło się też bez drobnych kontrowersji. Niedawno byli trochę zaniepokojeni porównywaniem aktorki wcielającej się w rolę Wednesday do seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera.

Wszystko przez zainteresowania z dzieciństwa. 20-letnia aktorka grająca główną rolę - Jenna Orteg - w wywiadzie powiedziała, że jej hobby było przeprowadzanie sekcji zwłok zwierząt. Teraz fani spekulują nad tożsamością seksualną bohaterki, w którą wciela się aktorka. Czy Wednesday Addams jest biseksualna?

Wednesday Adams jest biseksualna?

Jenna Ortega zdecydowanie zachwyca w roli Wednesday Addams, a fani są zachwyceni tym, jak Tim Burton przedstawił historie tej nastolatki. Zastanawiają się jednak, czy główna bohaterka i jej współlokatorka Enid, w której rolę wciela się Emma Myers, nie czują do siebie mięty.

Dowodem miałyby być chociażby włosy Enid, które są pofarbowane na kolor różowy i niebieski. To właśnie z tych barw składa się flaga osób biseksualnych. Fani przywołują też jeden moment z pierwszego odcinka "Wednesday", w którym główna bohaterka na kogoś czeka. Chłopak, występujący w scenie z Ortegą, pyta jej wtedy "kto jest tym szczęściarzem", na którego dziewczyna czeka.

trwa ładowanie posta...

Zastanawia się, czy to może chłopak, czy dziewczyna. Wednesday odpowiada mu wtedy: "Co cię to obchodzi?". Według fanów serii to typowe zachowanie osób, które są w tzw. "szafie", czyli nie chcą jeszcze dokonać coming outu lub jeszcze odkrywają swoją tożsamość.

Wednesday Addams podkochuje się w Enid?

Do tego wszystkiego oczywiście dochodzą momenty, w których dziewczyny okazują sobie czułość. Ukrytą biseksualność Wednesday miałyby potwierdzać np. momenty, w których patrzy na przyjaciółkę, gdy ta przytula się do chłopaka, czy chwile, w których Enid i Wednesday się przytulają. Fani już nawet shipowali dziewczyny pod hasztagiem "wenclair".

trwa ładowanie posta...

Kto wie, może gdy dostaniemy drugi sezon "Wednesday", twórcy potwierdzą, że bohaterka jest biseksualna? Przypomnijmy, że w serialu "Stranger Things" tożsamość seksualna Willa również nie była podana od razu. Bohater raczej sam do niej dochodził w trakcie rozwoju fabuły, więc może tutaj jest tak samo?

O tym wszystkim pewnie przekonamy się, gdy Netflix zdecyduje się kontynuować serię. Sama Emma zapytana w wywiadzie dla "Elite Daily" o biseksualność dziewczyn z "Wednesday" ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, że jej bohaterka podkochuje się w Wednesday. Przyznała jednak, że ona i Ortega często o tym rozmawiają.

trwa ładowanie posta...

Źródło: elitedaily.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 282
  • emoji ogień - liczba głosów: 60
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 35
  • emoji smutek - liczba głosów: 130
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 21
Jenna Ortega,zgłoś
Hello 🖐️ I'm Jenna Ortega
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
12WE,zgłoś
HELLO I M JEESIKA
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Ja jestem mega zakochany w jennie ortedze
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6