Marcin Dubiel

Walka Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel z Team X – czeka nas hit Fame MMA?

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.01.2021 13:16

"Team X to wilki" – czy Marcin Dubiel będzie ich nową ofiarą? Oto argumenty za tym, że Czarek Nykiel i Dubiel już wkrótce mogą stoczyć pojedynek w formule Fame MMA.

Decyzja Marcina Dubiela o wzięciu udziału w Fame MMA była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Youtuber, były członek pierwszego Teamu X, podjął rękawicę rzuconą przez eks-kolegę, Kacpra Blonsky'ego i... dostał porządny oklep. Podczas 8. gali Fame MMA Dubiel został przez rywala zdeklasowany i znokautowany. Porażka nie zniechęciła Marcina przed trenowaniem sportów walki. Wręcz przeciwnie!

Niedawno Marcin opublikował na swoim kanale klip pt. "Zostawiam tu ten film na pamiątkę". Dubiel traktuje materiał jako okazję do podsumowania i skomentowania tego, co wydarzyło się w jego życiu w 2020 roku. Nie obyło się bez gorzkich refleksji na temat rozpadu Teamu X, przyjaźni z Lexy Chaplin, kwarantanny czy problemów ze Stuartem.

Zostawiam tu ten film na pamiątkę

Marcin w kilku słowach opisał, co znaczyło dla niego zostanie członkiem Fame MMA:

Jak tylko zacząłem trenować, to praktycznie wszystko zmieniło się na lepsze [...]. Dla mnie ten okres na plus. [...] Walka, najlepsza dezycja, jaką mogłem podjąć. Teraz jestem zmotywowany do tego, aby w 2021 roku dać Kacprowi rewanż. Obiecuję Wam, że ten rewanż się odbędzie. Obiecuję Wam, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby to wyglądało inaczej.

- Marcin Dubiel

W tym roku możemy więc spodziewać się kolejnej odsłony konfliktu Dubiela z Blonskym. Kto okaże się zwycięzcą? Zobaczymy. Jednak Marcin pod koniec filmu wyjawił totalną rewelację. Fighter poszukuje kolejnego przeciwnika, poza Blonskym, z którym mógłby zmierzyć się w oktagonie! (Możecie to usłyszeć w 5:25 minucie filmiku)

Też w ogóle miałem w planach jakieś inne walki. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Gdzieś tam staram się zaczepiać włodarzy Fame'a, żeby próbowali zaaranżować walkę z Czarkiem Nykielem z nowego Teamu. Myślę, że to mogłoby być ciekawe show.

- Marcin Dubiel
trwa ładowanie posta...

O tym, że Marcin Dubiel prędzej czy później zmierzy się z kimś z nowego Teamu X, niech świadczy jego wypowiedź, jakiej udzielił na kanale Boxdela – jednego z właścicieli Fame MMA. W filmie "marcin dubiel gotowy na walke z kims z team x" Marcin powiedział, że mógłby zawalczyć z każdym facetem (oprócz Leksia) z nowego Teamu X. W grę wchodziłby nawet Czarek Nykiel.

marcin dubiel gotowy na walke z kims z team x

Cezary Nykiel z Team X – czy jest chętny na walkę z Dubielem w Fame MMA?

Czarek Nykiel nie ustosunkował się jeszcze do zaczepek Marcina. Zastanawiacie się pewnie, czy chłopak w ogóle powinien odnosić się do sprawy? Okazuje, że podczas ewentualnej potyczki Czarek miałby po swojej stronie pewną przewagę. Influencer od wielu lat trenuje na siłowni, więc o formę podczas walki nie musiałby się martwić.

Przytoczmy opinię eksperta. Na fanpejdżu @_fp_teamx_1 czytamy, że "Marcin, jest bardzo chętny do walki z Czarkiem, lecz ten publicznie jeszcze nieodpowiedział. Byłoby to dla niego wydarzenie, które zagwarantowałoby na pewno rozgłos i zwiększenie zasięgów nie tylko mu, lecz całemu Teamu X. Jeśli chodzi o wzrost, to w dużo lepszej sytuacji jest Marcin, gdyż ma on przewagę ok. 10cm."

Jedna Noc - Team X (Moja zwrotka)

Czytają nas fani Marcina Dubiela? Jeśli tak, sprawdźcie, co myślimy o jego wykonaniu kultowej piosenki "Lonely". Potem przekonajcie się, jak w naszej ocenie wypadł utwór "Moja miła" autorstwa Leksia... tzn. Teamu X.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 111
  • emoji ogień - liczba głosów: 59
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 57
  • emoji smutek - liczba głosów: 34
  • emoji złość - liczba głosów: 30
  • emoji kupka - liczba głosów: 35