lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
vabbing

Vabbing, czyli trend z TikToka. Czy perfumy z waginy mogą odmienić życie?

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,16.07.2022 09:00

Vabbing to najnowszy trend na TikToku. Dzięki tym perfumom podobno można uwieść obiekt swoich westchnień… Czy perfumowanie się wydzielinami z pochwy ma sens?

Wagina potrafi niektórych bardzo inspirować. Co prawda, te eksperymenty czasem kończą się dość drastycznie - tak, mam na myśli wybuchającą świeczkę Gwyneth Paltrow - ale bywa, że mogą nawet odmienić życie.

A przynajmniej tak można wnioskować po najnowszym trendzie na TikToku. Jesteście gotowi na perfumy z waginy?

Perfumy z waginy remedium na dobre życie miłosne

TikTok pełen jest trendów i tipów, które mają sprawić, by ktoś się w nas zakochał. Jesienią zeszłego roku był trend na "hipnotyzujące" białe kropki, a teraz czas na coś bardziej… ekstrawaganckiego.

Pomyśleliście kiedyś, by w jakiś sposób wykorzystać wydzieliny z waszej pochwy? Jeśli nie, to nowy trend na TikToku może otworzyć wam oczy na ten nieznany teren…

trwa ładowanie posta...

Czym jest vabbing?

Chyba najprościej rzecz ujmując vabbing to… naturalne perfumy. Nie musicie się już nacierać lawendą czy wanilią. O ile macie macicę i waginę, to wystarczy wam wasze ciało.

Vabbing to po prostu używanie wydzieliny z waszej pochwy jako perfum. Wystarczy palcami pobrać trochę płynu i natrzeć nim miejsca, w które normalnie nałożylibyście perfumy, czyli nadgarstki, szyje i obszar za uszami.

trwa ładowanie posta...

Po co nam vabbing?

Jeśli wierzyć tiktokerkom, vabbing może po prostu sprawić, że staniecie się bardziej atrakcyjne i w łatwiejszy sposób uwiedziecie obiekt swoich westchnień. Według dziewczyn, ten zapach "naturalnie wabi" wybranków, niektóre dzięki niemu dostają np. darmowe drinki na basenie.

Cóż, trochę mniej przekonani są lekarze. W programie "The Kyle and Jackie O Show" australijski lekarz zdementował te przypuszczenia i stwierdził, że: "To nie będzie tak mocno przyciągało facetów, jak myślą niektóre TikTokerki".

Można powiedzieć, że jak zawsze dość szybko okazało się, że trend niezbyt pokrywa się z rzeczywistością. Oczywiście to nie oznacza, że nie możecie spróbować. Nie liczcie jednak na jakieś magiczne efekty…

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?