popkultura
Selena Gomez biseksualna w "Czarodziejach z Waverly Place"?
Kamerzysta vs Filipek

Upadły youtuber Kamerzysta organizuje PATOGALĘ. Filipek zmieszał pomysł z błotem

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.04.2022 12:38

Patoyoutuber Kamerzysta zaprosił Filipka do wzięcia udziału gali inspirowanej serialem "Squid Game". Raper odpowiedział na propozycję na InstaStory. Pomysł Kamusia nazwał "gów*em", a celebrytów, którzy dołączą do projektu, określił "sk***iałymi".

Kamerzysta jest upadłym youtuberem, którego lata świetności przeminęły dawno temu. Mimo to niemal 30-letni mężczyzna wciąż walczy o atencję garstki śledzących go nastolatek. Kamerzysta, po odsiadce w areszcie za film z wykorzystywaniem chłopaka z niepełnosprawnością, wystąpił we freak fightcie podczas patogali Prime MMA. Wydarzenie stało na tak żenującym poziomie, że nie będziemy mu poświęcać czasu.

Upadły youtuber wymyślił pomysł na nowy biznes. Kamerzysta chce zorganizować galę inspirowaną serialem "Squid Game". Mowa o hitowej produkcji Netflixa, która opowiada o tym, jak kilkaset osób walczy w śmiertelnych rozgrywkach o dużą sumę pieniędzy. Kamerzysta zaproponował udział w projekcie Filipkowi - raperowi, który stoczył cztery freak fighty w federacji Fame MMA.

Kamerzysta vs Filipek
Kamerzysta vs Filipek (Instagram)

Filipek w ostrych słowach odpowiada Kamerzyście

Raper wypuścił pod adresem upadłego youtubera i jego nowego projektu wiązankę, której lektura jest czystą przyjemnością. Jej treść, która znajduje się na InstaStory rapera, udostępniamy poniżej bez żadnych skrótów:

Nieprawdopodobne, że przez kilka występów na galach freakowych, stałem się potencjalnym zawodnikiem dla tych wszystkich organizatorów idiotycznych eventow, gdy wymyślają jakiś możliwy "line up" uczestników. Bo z tego gów*a, gdzie walą wódę i rzygają pod siebie też do mnie pisali.

Nieprawdopodobne, że organizatorem takich gów*en jest Kamerzysta, który zamiast gnić na peryferiach dalej robi swoje projekty i powoli ludzie oswajają się z jego obecnością w internecie na nowo. Nieprawdopodobne, że znajdzie się kilka internetowych celebrytów, którzy wezmą w tym udział i sk*rwią się za pieniądze, które można ogarnąć w parę miechów talentem/pracą - napisał Filipek.

Kamerzysta vs Filipek
Kamerzysta vs Filipek (Instagram)

Co nowego w świecie freak fightów?

Kamerzyście nie warto poświęcać czasu ponad tyle, ile jest konieczne. Dlatego być może zainteresuje was inny news ze świata freak fightów. Sylwester Wardęga ogłosił, że teoretycznie mógłby zawalczyć z NitroZyniakiem. Lider Watahy, który odbył już w Fame MMA dwa pojedynki, określił hipotetyczne starcie z Sergiuszem jako walkę na podobieństwo Godzilli z King Kongiem. Chcielibyście ją obejrzeć?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 16
  • emoji złość - liczba głosów: 37
  • emoji kupka - liczba głosów: 140
a ten cały kamerzysta nie miał zakazu udzielania się w internecie???
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
GOATS namiesza na YouTubie? Nowy projekt Boxdela i Wardęgi