Lil Masti kończy karierę w oktagonie

Lil Masti kończy z mordobiciem. Chce być mamą. "Czas na nowy etap"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.11.2022 14:00

Aniela Bogusz - kiedyś SexMasterka, potem Lil Masti - kończy karierę we freak fightach. Celebrytka opublikowała film zatytułowany "To koniec walk", w którym wyjaśnia powody przełomowej decyzji.

Pięć walk, pięć zwycięstw. Lil Masti może się pochwalić fantastycznym bilansem po występach na Fame MMA, High League i FEN. Jedna z największych gwiazd freak fightów w Polsce ogłosiła koniec kariery. Kobieta opublikowała nagranie na YouTubie, w którym tłumaczy, dlaczego schodzi z oktagonu i jakie są jej plany na przyszłość.

Lil Masti: To koniec walk. Teraz będę mamą

- Część z was na pewno zauważyła, że przestałam trenować sporty walki - zwróciła się do fanów Lil Masti. Celebrytka chce spełnić swoje największe marzenie, czyli powiększenie rodziny. - Razem z Tomkiem [partner Anieli Bogusz] zaczynamy się starać o dzidzię - wyjaśnia i dodaje: - Ja wiem, jak to wygląda. Może być szybko, a może to trwać dłużej. Nie nakładamy na siebie żadnej presji. Podchodzimy do tego na luzie, ze spokojem.

trwa ładowanie posta...

Bogusz przyznaje, że podjęcie decyzji o zakończeniu kariery w oktagonie było trudne. - Walki zdominowały moje życie. Nie sądziłam, że tak będzie. Traktowałam je jako coś dodatkowego, bo zawsze chciałam być influencerką. Kiedy już weszłam w świat freak fightów, pochłonął mnie całkowicie. Zaczęłam się zajmować tylko i wyłącznie tym - mówi celebrytka w filmie.

- Kiedy skupiłam się tylko na treningach, wtedy zrozumiałam, co jest dla mnie najważniejsze. Rodzina, miłość, poznawanie świata, podróże. Tego mi brakowało, gdy zamknęłam się na sali treningowej - wyjaśnia Lil Masti. Influencerka zamierza skupić na odpoczynku, zajęciu się sobą, zwiedzaniu świata i działalności biznesowej.

Bardzo mocno poczułam instynkt macierzyński. Nie zastanawiałam się. Wiem, że czas na nowy etap w moim życiu. To będzie fantastyczny, najlepszy okres w moim życiu.

- Aniela Bogusz "Lil Masti"
trwa ładowanie posta...

Lil Masti zarabia więcej jako influencerka niż jako freak fighterka

Lil Masti ujawniła, że za działalność influencerską może zarabiać więcej niż za występy we freak fightach. Bogusz przyznaje, że był to kolejny powód, dlaczego pożegnała karierę w oktagonie.

Celebrytka mówi na nagraniu, że jest osobą spełnioną sportowo. - Czuję wewnętrzny spokój, zrealizowałam się, jestem zadowolona - przyznaje dumna z siebie Lil Masti, spoglądając na wiszące na ścianie trofea. Sport jest nadal ważny dla celebrytki. Kobieta codziennie biega i chodzi na siłownię. Zapowiada, że będzie udostępniała w mediach społecznościowych treści motywujące i inspiracyjne.

To koniec walk.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
NoName,zgłoś
Ciekawe czy jak bombel podrośnie to mu ktoś pokaże filmy pokazowe mamusi które ona bardzo chętnie wyświetlała gimbazie na YT…
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się