Kamerzysta - śledztwo umorzone

Kamerzysta nie jest pedofilem. Dlaczego prokuratura umorzyła śledztwo?

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.06.2022 13:00

Łukasz Wawrzyniak triumfuje. Kontrowersyjny youtuber pochwalił się w mediach społecznościowych pismem z prokuratury, która umorzyła śledztwo w sprawie obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15 roku życia. "Zostanę oczyszczony z wszelkich kłamstw", twierdzi Kamerzysta.

Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak stara się, aby internet o nim nie zapomniał. Przypomnijmy, że youtuber został okryty niesławą po tym, gdy w kwietniu 2021 roku zaangażował chłopaka z niepełnosprawnością intelektualną do jednej ze swoich produkcji. Wawrzyniak i jego znajomi kazali gościowi wykonywać upokarzające czynności za pieniądze m.in. skakać do śmietnika, tarzać się w błocie, schodzić do szamba.

W sprawie filmu z chłopakiem z niepełnosprawnością nie zapadł jeszcze wyrok. Tymczasem Kamerzysta pochwalił się na Instagramie pismem z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów. Organ od półtora roku prowadził śledztwo w sprawie "doprowadzenia w nieustalonym okresie i w nieustalonym miejscu nieustalonych osób małoletnich poniżej lat 15 do obcowania płciowego" przez Kamerzystę.

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie Kamerzysty

W piśmie z prokuratury, które jako pierwszy w internecie udostępnił Paweł Zastrzeżyński, czytamy, że oskarżenia o pedofilię wobec Kamerzysty nie potwierdziły się. W związku z tym prokuratura umorzyła śledztwo. Wawrzyniak nie kryje satysfakcji z tego powodu:

- Teraz pozostało czekać tylko na sprawę z chłopakiem, który brał udział w reżyserowanym filmie, w którym rzekomo jadł odchody, a była to NUTELLA i przez to spędziłem pół roku w areszcie i wreszcie zostanę oczyszczony z wszelkich kłamstw, które publikowali na mój temat influenserzy i media. Pozdrawiam - napisał Kamerzysta w oświadczeniu na Instagramie.

Do osób, które wyzywały mnie, a nagle zaczynają wysyłać wiadomości z przeprosinami. Mam te przeprosiny głęboko w dupie tak samo jak was. Rozpowszechnialiście kłamstwa na mój temat i myślicie, że zwykłe przepraszam załatwi sprawę?

- Kamerzysta
Kamerzysta - śledztwo umorzone
Kamerzysta - śledztwo umorzone (Instagram)
Kamerzysta - śledztwo umorzone
Kamerzysta - śledztwo umorzone (Instagram)
Kamerzysta - śledztwo umorzone
Kamerzysta - śledztwo umorzone (Instagram)
Kamerzysta - śledztwo umorzone
Kamerzysta - śledztwo umorzone (Instagram)
trwa ładowanie posta...

Kim jest Kamerzysta?

Kamerzysta to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Łukasz przez wiele lat promował na YouTube patologiczne i szkodliwe społecznie postawy. Nie chodzi tylko o film z chłopakiem z niepełnosprawnością intelektualną. Wawrzyniak zdobył popularność dzięki patoprojektowi Lord Kruszwil, w ramach którego on i Kruszwil m.in. namówili 10-letniego chłopca, aby obmacywał i oceniał damskie pośladki.

Nie zapominamy również tego, że w solowej karierze Kamerzysta nagrał wiele obrzydliwych materiałów np. dorzucał włosy do jedzenia w restauracji, drwił z nosicieli wirura HIV i w ramach żartu pozorował samobójstwo. O tych i o wielu innych rzeczach będziemy przypominać za każdym razem, kiedy Wawrzyniak zrobi cokolwiek w internecie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 9
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
Niki,zgłoś
Niech go w końcu posadzą
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się