lifestyle
Chcesz studiować influencing? Rekrutacja już w listopadzie
Pola z "Twoje 5 Minut 2" jest znienawidzona przez fanów. A teraz jeszcze NIE wygra?

Pola Sieczko czarnym charakterem "Twoje 5 Minut 2". Dlaczego?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,01.02.2023 11:30

Program "Twoje 5 Minut 2" niedawno się rozpoczął, a już ma swój czarny charakter. Chodzi o uczestniczkę Polę Sieczko. Widzowie dosłownie kochają nienawiść do niej do tego stopnia, że Twitter jest zasypany tweetami na ten temat. Dlaczego?

Program "Twoje 5 Minut 2" to druga odsłona rewolucyjnego show od Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. To program, w którym aspirujący influcenrzy mogą zyskać sławę, 100 tys. złotych (z kontraktów reklamowych) i nagrywki w Genzie. Jaki jest haczyk? Trzeba wygrać z 19 innymi uczestnikami, którzy także łakną wygranej.

Dostaliśmy już dwa odcinki, więc zdążyliśmy poznać osoby występujące w serii. I co? Jedna z uczestniczek już jest dosłownie znienawidzona przez internautów.

Pola z "Twoje 5 Minut 2" czarnym charakterem?

Jakby to miło napisać… Pola Sieczko, jedna z uczestniczek, która najpewniej zajdzie dość daleko w serii "Twoje 5 Minut 2", nie zaskarbiła sobie miłości oglądających. Dlaczego? Internauci zarzucają jej tworzenie toksycznej atmosfery. Pola - według wielu - zbyt często narzeka i nie umie współpracować.

Oto wypowiedzi, które mają o tym świadczyć:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

POLA z T5M jest TOXIC przez 2 minuty 16 sekund

Pola ma według części widzów tworzyć bardzo toksyczny vibe (sic). W programie jest przedstawiana jako osoba nastawiona na wygraną oraz dojście do celu po trupach.

Twitter nie lubi za bardzo Poli z "Twoje 5 Minut 2"

Będąc ponownie dość delikatnym, użytkownicy Twittera także nie są największymi fanami Poli, gdyż pod hasztagiem #t5m czy #t5m2 pojawiło się sporo treści "anty-Polowej". Oto kilka przykładów:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Strzelam, że od 20 do 40 proc. tweetów o programie odnosi się do Poli.

A może tak… ma być? Pola jako czarny charakter "Twoje 5 Minut 2"

Skupmy się na tym, co zapewnia rozpoznawalność… Dzięki wpisom na Twitterze, coraz więcej osób może dowiedzieć się o danej sprawie. A o Poli się mówi.

trwa ładowanie posta...

O co mi chodzi? Zachowanie Poli nakręca ludzi, którzy z kolei zaczynają narzekać na Polę na Twitterze, przez co informacje o niej docierają do większej liczby osób.

trwa ładowanie posta...

I czy to przypadkiem nie promuje samej serii? Osoby, które mają dosyć Ekipy, Genzie czy kolejnego Natsu World, mogą obadać T5M2, aby sprawdzić, o co chodzi z Polą. A to z kolei oznacza, że jeszcze więcej osób obejrzy odcinki, rozpisze się na Twitterze i w koło Macieju.

Pamiętajcie też o tym, że to Friz/Ekipa montują odcinki. Jeżeli chcieliby wybielić Polę, to na pewno by się dało to zrobić kilkoma sprytnymi zabiegami. Pokazać ją jako najbardziej toksyczna osoba w sieci? Też to się da. Drama zawsze dobrze się sprzedaje.

Czy Pola NIE wygra "Twoje 5 Minut 2"?

Tutaj najważniejsze pytanie, które poruszyłem wcześniej m.in. na TikToku. Według internautów Pola miałaby dojść co najmniej do finałowego etapu "Twoje 5 Minut 2". Ma o tym świadczyć fakt, że wrzuciła na Instagram zdjęcie zrobione w tym samym miejscu co Jowita (jedna z najsilniejszych pretendentek do wygranej T5M2). Do sieci wyciekło, że miała chcieć odstąpić pokój w lokalu LivinnX na Zabłociu, co mogłoby świadczyć o poważnych zmianach w życiu.

I przez to fani twierdzili, że Pola wygra "Twoje 5 Minut 2". A teraz inni wygrzebali, a raczej wystalkowali, że uczestniczka programu Friza - trzymajcie się, bo poziom absurdu sięga sufitu - była zainteresowaną pracą stacjonarną w Krakowie.

Wiecie, skoro szuka pracy, to nie da rady nagrywać z Genzie/Frizem, bo… jak miałaby dzielić czas pomiędzy bytem influencera związanego z Ekipą i pracą?

Zawsze jest szansa, że to podpucha. Taka wielopoziomowa wkrętka, aby fani nie wiedzieli już, o co chodzi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 183
  • emoji ogień - liczba głosów: 156
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 198
  • emoji smutek - liczba głosów: 79
  • emoji złość - liczba głosów: 192
  • emoji kupka - liczba głosów: 152
Star ⭐️,zgłoś
Uważam że Pola jest dobrą uczestniczką i bardzo ją lubię
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Kolega Ignacy: "Co może być gorszego? Musielibyśmy się mordować chyba"