Ekipa: operator spóźnił się na rekrutiację przez wypadek

Praca u Friza. Kandydat spóźnił się ponad pół godziny. Teraz przeprasza

Źródło zdjęć: © Instagra, Kolaż: vibez, Tiktok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.11.2022 10:00

Ekipa poszukuje pracowników. Jeden ochotnik zgłosił do pracy w firmie stworzonej przez Friza, ale na rozmowę dotarł spóźniony. Film z opowieścią poszedł w viral, a na sprawie wizerunkowo najbardziej ucierpiał nie spóźniony kandydat, a sam Friz.

Ekipa to jedna z największych firm założonych przez Friza, znanego influencera i youtubera. Karol Wiśniewski stworzył małe imperium, które zdaje się rozrastać z każdym dniem.

A że podstawową działalnością Ekipy nagrywanie materiałów video, to i cały czas poszukiwani są nowi operatorzy, montażyści itd.

Ekipa. Operator spóźnił się na rozmowę rekrutacyjną

Ekipa ogłosiła kolejny już nabór na operatora. Kandydatem miał być tiktoker o nazwie m00rik, a prywatnie Paweł Moryc. Przez wypadek na autostradzie, nie udało się mu dotrzeć punktualnie na rozmowę rekrutacyjną:

- Wysłałem zgłoszenie na operatora do Ekipy, no i dostałem tam jakąś odpowiedź, żeby przyjechać na 17 w dane miejsce. I tylko ja w życiu mogę mieć takiego pecha, że był wypadek na autostradzie i przez to przyjechałem na 17:33. Jakoś tak - opowiada Paweł Moryc - Wchodzę tam, wszyscy się ze mną witają, no to się cieszę, bo myślę "dobra, dobra, jest git", a wychodzi Friz i mówi "ziomeczku, spóźniłeś się trochę, czekaliśmy do 17:25", czyli osiem minut po terminie przyjechałem, no i d*pa zbita.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego operator nie uprzedził, że się spóźni? Podobno nie mógł się dodzwonić, ale napisał maila.

trwa ładowanie posta...

Komentarze twierdzą zgodnie, że przy takim przedstawieniu sytuacji, Friz nie wypadł za dobrze:

"Punktualność to ważna sprawa, ale są sytuacje losowe, na które nie ma się wpływu i tutaj przyda się więcej zrozumienia i wyrozumiałości ekipy" - przekazuje jeden internauta.

"Rozumiem, że punktualność to ważna rzecz, ale no bez jaj 😳 co innego, gdybyś się spóźnił godzinę lub dwie" - twierdzi inna osoba.

"Tyle że to nie była twoja wina że był wypadek. Może nawet dobrze się stało że nie pracujesz dla takich ludzi" - dodaje inna.

Niedoszły operator Ekipy przeprasza Ekipę

Sprawa z rekrutacją na operatora zdobyła ogromną popularność na TikToku. Ponad 700 tys. osób obejrzało i usłyszało o rzekomym zachowaniu i braku wyrozumiałości Friza. Sęk w tym, że stosunkowo niedługo potem na konto Pawła Moryca trafiło oświadczenie.

I ono już nie wygląda tak różowo, jak pierwsze nagranie. Całość prezentuje się tak, jakby Ekipa Holding wysłała co najmniej niezbyt miłe pismo z żądaniem sprostowania:

- Chciałbym przeprosić pana Karola Wiśniewskiego oraz Ekipa Managment za szerzenie nieprawdziwych i krzywdzących informacji na ich temat. Ostatni TikTok, jaki opublikowałem, zawierał wiele niedomówień i nieścisłości, przez co mógł wprowadzać widza w błąd i nastawiać go negatywnie w stosunku do osoby pana Karola oraz Ekipa Menegment. Sytuacje, takie jak opisana we wspomnianym TikToku, powinno załatwiać się prywatnie, a nie na forum publicznym. Za to jeszcze raz przepraszam - przekazał użytkownik m00rik.

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe, komentarze pod oświadczeniem zdają się bardziej nakierowane w stronę tego, że to Friz miał stracić na tej operatorskiej dramie:

"ten film bardziej nastawia negatywnie do Karola niż poprzednie XDD" - stwierdza jeden internauta.

Potem m00rik przekazał, że informacje w pierwszym filmie były prawdziwe, ale były "podane w sposób, w którym można było źle odebrać". Zaprzecza, że przyszło do niego "pismo od prawnika".

Dobra porada: bierzcie telefon od osoby rekrutującej, bo wszystko może się wydarzyć.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 41
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 24
Bartek,zgłoś
Friz jeszcze nie dawno kapał się w kiślu był prawie nikim na yt a teraz traktuje ludzi jak śmieci? Niebywałe. Karolu przypomnij sobie jak ty kiedyś zaczynałeś.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Chad,zgłoś
Yyy czy tylko ja nie rozumiem o co tutaj to całe zamieszkanie i sztuczne oburzenie? Spóźnił się? Spóźnił i też nie mało bo pół godziny i nie ma znaczenia czy z jego czy nie jego winy jakby no XD
Odpowiedz
3Zgadzam się4Nie zgadzam się
KtoToFriz,zgłoś
Wywalić do łopaty wszystkich tych frizów nie frizów to się im odechce dramaturgi rodem z klanu czy Złotopolskich.
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się