popkultura
Hailey Biber w Paryżu. Miała spinę z pracownikiem restauracji
Teoria o Marcysi

Tromba skomentował kontrowersyjną teorię o Marcysi. "Szkoda strzępić ryja"

Źródło zdjęć: © Vibez / Instagram, TikTok, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.07.2022 15:00

Marcysia Ryskala znalazła się w centrum uwagi użytkowników TikToka. Według absurdalnej teorii, która krąży w serwisie, influencerka miałaby w przeszłości zajmować się seksworkingiem. Tromba w ostrych słowach odniósł się do sprawy.

To trudny czas dla Mateusza "Tromby" TrąbkiMarcysi. Członkowie Ekipy muszą radzić sobie z teoriami spiskowymi na swój temat, które biją rekordy popularności w Internecie. Na początku lipca pisaliśmy o plotce, według której Tromba i Marcysia mieliby współpracować z Sylwestrem Wardęgą. Para rzekomo donosiła liderowi Watahy o tym, co dzieje się w Ekipie, a w zamian za to Sylwester nie poruszał przeszłości Marcysi.

O jaką przeszłość chodzi? Według absolutnie niepotwierdzonych plotek z TikToka, partnerka Tromby pracowała kiedyś jako striptizerka. Nie ma na to żadnych dowodów poza screenshotami rozmowy anonimowych osób w mediach społecznościowych. Niestety użytkownicy TikToka rozwinęli tę teorię i dobudowali kolejny rozdział do fikcyjnego życiorysu członkini Ekipy.

trwa ładowanie posta...

Teoria z TikToka na temat Marcysi

W 2017 roku kanał 7 metrów pod ziemią przeprowadził wywiad z prostytutką. Kobieta wypowiadała się jako anonimowa osoba. Po pięciu latach użytkownicy TikToka nadali tej rozmowie drugie życie. Internauci połączyli prostytutkę z wywiadu z Marcysią, sugerując, że jest to jedna i ta sama osoba. Co miałoby za tym przemawiać? Podobny nos, gestykulacja i nawyk zakładania nogi na nogę.

Teoria o Marcysi
Teoria o Marcysi (TikTok)
Teoria o Marcysi
Teoria o Marcysi (Licencjodawca)
Teoria o Marcysi
Teoria o Marcysi (TikTok)

Komentarz Tromby

Tromba napisał na Twitterze, co myśli o osobach, które wymyśliły teorię o jego partnerce: Średnia wieku dzieciaków, którzy to wrzucają, lajkują i nagłaśniają nie przekracza 11 roku życia, my się nie odzywamy, bo szkoda strzępić ryja na tych debili, ale no Marysia zadowolona nie jest, sama ma młodszych braci, którzy takie gówno musza oglądać na TikToku.

Teoria o Marcysi
Teoria o Marcysi (Twitter)

Głos w sprawie zabrał Rafał Gębura, prowadzący program 7 metrów pod ziemią. Twórca zdementował plotki, że Marcysia wystąpiła w odcinku serii.

trwa ładowanie posta...

Koniec Ekipy?

Jeśli ciekawi was, co dzieje się w Ekipie (a dzieje się sporo), zachęcam was do przeczytania tekstu mojego redakcyjnego kolegi. Dowiecie się, jak brzmi treść nowego oświadczenia Friza. Karol poinformował fanów, że "wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę". Ponadto pomożemy wam ogarnąć, kto kogo przestał obserwować na Instagramie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 40
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 51
  • emoji kupka - liczba głosów: 318
Komentarze (0)
arrow
"Krzysztof miał taki system". Montażystka Gonciarza przerywa milczenie