Kacper Błoński i Julia Kostera drama

Kacper Błoński wywołał dramę z Julią Kosterą. Poszło o film na TikToku

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.11.2022 17:00

W mediach społecznościowych wybuchła drama pomiędzy ex-partnerami Kacprem Błońskim i Julią Kosterą. Influencer nagrał duet na TikToku, który nawiązuje do jego poprzedniego związku. Tymczasem Kostera sobie tego nie życzy. W skrócie - dzień jak co dzień w internecie.

Kacper Błoński, znany pod pseudonimem Crusher, promuje swój nowy utwór pt. "Loveair". Z tej okazji zwrócił się do obserwujących go fanek na TikToku. Udostępnił fragment piosenki po to, aby dziewczyny używały go jako tła muzycznego do filmów. Influencer zapowiedział, że nagra kilka duetów do wybranych klipów, a autorce najpopularniejszego filmu zaproponuje wyjście na randkę.

Obietnica wspólnej randki podziałała motywująco na wiele osób z TikToka. Do katalogu aplikacji trafiło niemal 3 tys. filmów z piosenką "Loveair". Błoński stworzył kilka duetów, przy czym jeden z nich wzbudził duże kontrowersje. Kacper dograł się do klipu z udziałem swojej byłej dziewczyny Julii Kostery. Nagranie udostępniło fanowskie konto influencerki.

trwa ładowanie posta...

Drama Kacper Błoński kontra Julia Kostera

Błoński nie ukrywał, że celowo chciał wywołać sensację. Po tym, gdy nagrał duet z Kosterą, napisał na Twitterze: "Ale bait zarzucony został na tiktoczku". Nie trzeba było długo czekać aż sprawę skomentuje Julka.

"Kacper, ile razy prosiłam, żebyś zostawił nasz temat? Zawsze podchodziłam do tego prywatnie, może w taki sposób dotrze. Ja nie szukam spin czy afer. Nie bawi mnie to, ale tak zupełnie szczerze, po co? Zakończyliśmy wszystko dawno temu, nie drąż. Zajmij się sobą. Odbija się to nie tylko na mnie, ale też na bliskiej mi osobie. Bardzo słabo z Twojej strony. Rób co uważasz za słuszne bez wplątywania w te gry mnie. Powodzenia, pamiętaj, że zasiegi to nie wszystko" - napisała Kostera na Twitterze.

Kacper Błoński kontra Julia Kostera
Kacper Błoński kontra Julia Kostera (Twitter)

Błoński nie odpowiedział na komentarz Julki. W dyskusję na temat tego, co zrobił influencer, wdali się fani obydwu stron. "Bardzo mieszane odczucia mam co do tego", "Gość się według mnie teraz odkleił", "Niektórym brakuje luzu", "Nie boli mnie zerwanie z Kosterą starterpack". To niektóre komentarze pod wpisem Błońskiego na Twitterze.

Niektórzy internauci mają żal do Kacpra, że do jednego z duetów wybrał osobę, z którą zna się osobiście.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

A wy co sądzicie o tej sprawie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0