z

Wielki powrót Mixera. Wyjawia całą prawdę o Ekipie

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
29.02.2024 17:15

Mikołaj Magdziarz "Mixer" opublikował pierwszy od bardzo dawna film na YouTube. Influencer tłumaczy swoją nieobecność. Czy wszystkiemu winna jest Ekipa?

Friz to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał obserwuje ponad 5 mln osób. Influencer słynie z organizowania projektów, które zdobywają viralowe zasięgi. W 2018 r. założył grupę o nazwie Ekipa Friza. Inicjatywa odniosła ogromny sukces. Wraz z członkami projektu nagrali nawet wspólną płytę pt. "Sezon 3". Rok później youtuber ruszył z kolejnym pomysłem - Genzie, czyli grupą początkujących influencerów, których Friz wybrał w programie "Twoje 5 Minut".

Mixer przerywa milczenie

Mikołaj Magdziarz, w internecie znany jako Mixer, to influencer, który zdobył sławę dzięki udziale w projekcie Ekipa Friza. Był członkiem grupy przez dwa sezony, po których w październiku 2020 r. zdecydował zakończyć współpracę z popularnymi youtuberami. Przed oficjalną informacją o odejściu, Mixer nagrywał dwuznaczne filmiki, w których sugerował, że niedługo zakończy swoją przygodę z Ekipą.

trwa ładowanie posta...

Mixer tłumaczył swoje odejście brakiem porozumienia między uczestnikami projektu. Friz również przyznał, że youtuber był innym typem człowieka i trudno im się współpracowało. Nie chciał nagrywać odcinków i bardzo izolował się od pozostałych osób. Influencer miał również kilka wpadek wizerunkowych. Media przyłapały go na stosowaniu używek. Sam Mixer przyznał, że to prawda. Połączenie tych wszystkich elementów spowodowało odejście youtubera z projektu.

Na świeżo po zakończeniu współpracy Mixera i Friza, Mikołaj nagrał filmik, w którym dokładniej wytłumaczył zaistniałą sytuację. Niedługo po publikacji wideo zniknął z internetu. Obecnie dawne nagranie nie jest dostępne, natomiast influencer nagrał kolejny materiał.

Cała prawda o Ekipie

28 lutego Mixer opublikował filmik o nazwie "WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ". Nagranie ma być jego oficjalnym powrotem na YouTube. Influencer spotkał się z kilkoma osobami, które sporadycznie pojawiały się na planie Ekipy. W rolach głównych wystąpili: influencer Kacper Rubik, Grzegorz Kowalski "Heniu" oraz biznesmen Jakub Borkowski. Mixeropisie wideo napisał:

"Jak może wyglądać życie kogoś, kto w wieku 15 lat zakłada kanał na YouTube, a dzień po 18. urodzinach z dumą rzuca szkołę, bo wszystkim od roku opowiada, że pojedzie na drugi koniec kraju, żeby być częścią największego projektu w historii polskiego YouTube? Nie wiem sam do końca, ale na pewno dużo ludzi po drodze pomyślało, że nieźle mnie p*jebało. Pazdro dla Was wszystkich".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ

W drugiej części dodaje: "Cześć, witam Was po bardzo długiej przerwie. Długa była dlatego, że potrzebowałem czasu na to, żeby trochę dojrzeć do informacji, które w bardzo młodym wieku zaatakowały mój jakże chłonny umysł, dodatkowo w akompaniamencie ciągłej imprezki totalnie poryły mnie jako człowieka. Gdybym nie był kiedyś tak zagubiony, pewnie dalej byłbym częścią Ekipy i działałoby to dobrze, tak jak na początku mojej ścieżki wyznaczonej trochę przez Karola, Friza. Ale jest jak jest, dlatego dziś po prawie 5 latach od założenia Domu Ekipy, witam Was ponownie na nowej ścieżce. Mam nadzieję, że będziemy mogli razem przeżyć coś niepowtarzalnego i trochę jeszcze namieszać. Zapraszam do oglądania!".

trwa ładowanie posta...

Każdy z uczestników nagrania opowiedział nieco inną historię. Jednak wszyscy podkreślali, że Friz nie zawsze zachowywał się fair w stosunku do członków Ekipy. Youtuber potrzebował zaangażowania youtuberów, jednak poza kamerami każdy żył swoim życiem. Kilka osób wspomniało, że z zewnątrz to wyglądało zupełnie inaczej niż w momencie poznania projektu z bliższej perspektywy. Mixer zapowiada, że to nie koniec materiałów na temat szarej rzeczywistości, o której nie mówi się w internecie na temat projektów Friza.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1