popkultura
Dziki Trener wydarł się na temat Janusza Filipiaka i mrugnął okiem do wyznawców teorii spiskowych
Tom Felton Draco Malfoy

Tom Felton miał problemy z dziewczynami. Wszystko przez rolę Draco Malfoya w "Harrym Potterze"

Źródło zdjęć: © Harry Potter, Instagram, Tom Felton
Anna RusakAnna Rusak,11.05.2022 13:00

Tom Felton, którego na pewno znacie z roli Draco Malfoya z "Harry’ego Pottera", właśnie wraca do grania. W najnowszym wywiadzie opowiada o nowym projekcie i cofa się wspomnieniami do czasów czarodziejów. Czemu miał problemy z dziewczynami w szkole?

bFPtYiBL

"Harry Potter" jest wiecznie żywy. Chyba najbardziej widać to po niesłabnącym zaangażowaniu fanów serii - przypominam, że jedna z fanek jakiś czas temu pokazała dzięki sztucznej inteligencji, jak wyglądałyby "prawdziwe", książkowe postaci.

Często wracamy też do aktorów i aktorek odgrywających główne role. Wiemy, że np. Emma Watson aktywnie wspiera osoby transpłciowe, ale co słychać np. u takiego Toma Feltona, czyli filmowego Draco Malfoy’a?

Czym zajmuje się teraz Tom Felton?

Odpowiedzi na to pytanie aktor udziela w najnowszym wywiadzie dla "Guardiana". Okazuje się, że Felton, który po "Harrym Potterze" trochę usunął się w cień, właśnie wraca z najnowszym projektem.

Niedługo pojawi się na deskach teatru West End w produkcji "2:22: A Ghost Story". W wywiadzie nie tylko opowiada o swoich nowych planach i zdaje relacje z tego, co się u niego do tego czasu działo, ale wspomnieniami wraca też do czasów Harry’ego Pottera.

bFPtYiBN

[James Buckley] jest moim przyjacielem. Powiedział mi, że to będzie dla mnie niepodobne do niczego, co przedtem robiłem, że to będzie wyzwanie psychicznie, fizycznie. Powiedział, że muszę się pogodzić z tym, że przyjdzie też jakieś załamanie i właśnie sobie z tym radzę. To dla mnie nowość, ale jestem wdzięczy całej obsadzie i reżyserowi, bo wiedzą, co się dzieje. Jestem podekscytowany, nawet jeśli wiąże się to też z mnóstwem nerwów.

- Guardian

Tom Felton i problemy z dziewczynami

W wywiadzie Felton przyznaje, że praca na planie "Harry’ego Pottera" wiązała się z różnymi trudnościami związanymi z nauczaniem. Filmowy Draco narzeka m.in. na to, że omijały go różne Halloweenowe imprezy i wycieczki szkolne.

Najbardziej jednak w tamtym czasie bolało go to, że przez postać, w którą się wcielał, nie cieszył się zbytnią popularnością. Felton twierdzi, że granie złego czarodzieja sprawiło, że dziewczyny w szkole się za nim nie oglądały.

bFPtYiBP

Niektórzy ludzie naprawdę nie pojmują, że nie byłem tym wyjątkowym, popularnym dzieciakiem. Byłem bardziej kimś, kto chodzi w farbowanych włosach i gra złego czarodzieja. To było cool. Nie wyświadczyło mi przysługi w kontaktach z dziewczynami.

- Guardian

Trochę trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę to, że Draco przecież też cieszył się popularnością i miał swoje fanki. Przypominam, że w "Harry Potter - 20. rocznica: powrót do Hogwartu" Emma Watson przyznała, że sama się w nim zakochała.

bFPtYiBV

W każdym razie oprócz tego wyznania Felton opowiada też o tym, jak dostał rolę i czemu ją zawdzięcza. Jeśli chcecie więc wiedzieć więcej o Feltonie, bo np. Draco był waszą ulubioną postacią, to musicie zerknąć na cały jego wywiad w "Guardianie".

Tom Felton and Emma Watson love each other

Źródło: Guardian

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Mam cię w DUP*E", chamski "fan" zaczepił Wersow na ulicy