Machine Gun Kelly

Raper Machine Gun Kelly nosi naszyjnik z KRWIĄ swojej dziewczyny

Źródło zdjęć: © Instagram @machinegunkelly / Instagram @machinegunkelly
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.02.2021 10:42

Twórca piosenki "Bloody Valentine" okazuje miłość w oryginalny sposób. Raper Machine Gun Kelly pochwalił się na Instagramie, że krew jego lubej, Megan Fox, jest zawsze przy nim. Cóż, chyba nie chcieliśmy tego wiedzieć.

Machine Gun Kelly i Megan Fox tworzą słodką parę od około roku i – wnioskując z ich profili na social mediach – są ze sobą szczęśliwi. Tylko przyznajcie, że kiedy ludzie tworzą związek, to przechodzą przez różne etapy – od zauroczenia i "motylków w brzuchu", przez kryzysy, godzenie się, po oświadczyny i małżeństwo. Tymczasem Machine Gun Kelly i Megan Fox są obecnie na etapie naszyjników z krwią...

"Noszę twoją krew na mojej szyi", napisał Machine Gun Kelly w walentynki na swoim Instagramie, wstawiając zdjęcie, na którym on i jego partnerka, Megan Fox, pozują do obiektywu kamery. W udostępnionej przez artystę galerii pojawia się fotografia zawieszonej na łańcuszku kuli, którą wypełnia pół-przezroczysty płyn z karmazynową kroplą w środku.

trwa ładowanie posta...
Machine Gun Kelly - naszyjnik z "krwią" Megan Fox
Machine Gun Kelly - naszyjnik z "krwią" Megan Fox (Instagram @machinegunkelly , Instagram @machinegunkelly)

W walentynki na Instagramie Megan Fox pojawiła się galeria, w której widzimy, jak aktorka i Machine Gun Kelly tworzą szczęśliwą parę. Megan skomentowała post… za pomocą wiersza na cześć swojego wybranka, którego uważa za swój "bliźniaczy płomień" (ang. "twin flame"). – Podróż może być niebezpieczna – napisała Megan w poemacie. – Ale bez niego nie ma sensu.

trwa ładowanie posta...

Plota: Megan i Kelly nie są zaręczeni. Czy będzie ślub?

Kochanie go jest jak zakochanie się w tsunami lub w pożarze lasu – powiedziała Megan Fox dla serwisu Nylon. Serwis People donosi, że para nie jest zaręczona, ale myślą o sobie na tyle poważnie, że podobno w przyszłości mogą wziąć ślub. – W pewnym momencie na pewno dojdzie do oświadczyn – twierdzi anonimowe źródło dla portalu People.

Machine Gun Kelly - Bloody Valentine [Official Video]

Dowiedzcie się, dlaczego Justin Timberlake przeprasza po 20 latach (tak, chodzi o Britney Spears).

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0