Para Ukraińców złączyła się łańcuchem na trzy miesiące. I się rozstała

ŁAŃCUCH challenge miał ich złączyć na całe życie. Rozstali się po 123 dniach 💔

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.06.2021 11:26

Na początku tego roku Alexandr Kudlay i Viktoria Pustovitova zostali okrzyknięci najbardziej nierozłączną parą w Ukrainie. Niestety, kiedy spinający ich relację łańcuch został rozcięty, oboje zdecydowali, że już nie chcą być razem.

Niezwykle ciekawiło mnie, jak potoczą się losy Alexandra i Viktorii – pochodzących z Charkowa Ukraińców, którzy w tegoroczne walentynki wymyślili nietypowy challenge (pisaliśmy o nim TUTAJ). W Dniu Zakochanych para postanowiła sprawdzić, jak długo wytrzyma razem, jeśli będzie ze sobą ekstremalnie blisko. W tym celu Ukraińcy złączyli dłonie za pomocą łańcucha.

Podczas eksperymentu Alexandr i Viktoria robili wszystko wspólnie – od chodzenia na zakupy, przez wyjście na papierosa, po korzystanie z toalety czy branie prysznica. Przed rozpoczęciem challenge'u zakochanych przebadano i potwierdzono, że para Ukraińców jest przy zdrowych zmysłach. O nietypowym wyzwaniu pisały media na całym świecie, zastanawiając się, czy związek przetrwa łańcuch challenge.

Miłość... i po miłości

Po ponad czterech miesiącach łańcuchowego lockdownu Alexandr i Viktoria ogłosili, że kończą wyzwanie. Na uroczystą chwilę rozkucia para zaprosiła media pod statuę Jedności w Kijowie – miejsce, gdzie w lutym tego roku zaczął się miłosny challenge. Kiedy tylko łańcuch spadł z ich dłoni, Ukraińcy wyznali przed kamerami, że się rozstają. Eksperyment doprowadził ich związek do ruiny.

Dlaczego Alexandr i Viktoria się rozstali?

Viktorii najbardziej brakowało przestrzeni osobistej. Ponadto kobieta stwierdziła, że jej chłopak nie zwracał na nią wystarczająco dużo uwagi, gdy byli skuci. Z kolei Aleksandr uświadomił sobie, że on i Viktoria "nie nadają na tych samych falach, są zupełnie inni". Para planuje sprzedać łańcuch na aukcji internetowej i przekazać część pieniędzy na cele charytatywne.

trwa ładowanie posta...

Wielka szkoda, że Alexandr i Viktora nie wytrzymali łańcuch challenge, bo bardzo mocno trzymałem kciuki, aby ich szalony eksperyment nie zakończył się katastrofą. Może to i lepiej, że odkryli teraz, iż nie pasują do siebie, niż gdyby to mieli zrozumieć za kilka/kilkanaście lat.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0