Timothée Chalamet z sekretnym kanałem :O

Timothée Chalamet jest GWIAZDĄ YouTube… tak jakby. Internauci znaleźli jego SEKRETNE konto

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.11.2021 11:34

Timothée Chalamet, aktor "Diuny" i ogólnie jeden z najsławniejszych aktorów młodego pokolenia, okazał się… youtuberem. A raczej był nim przez jakiś czas! Społeczność dotarła do sekretnego konta :O

Ile razy w przeszłości słyszeliśmy o sekretnych zainteresowaniach znanych aktorów? Pasta o Keeanu Reevesie to klasyk, ale wywiodła się ze znanych gestów dobroci Neo z "Matrixa". Czy wiecie, że Bruce Willis gra świetnie na harmonijce? Nom, też byłem zdziwiony. Takie rzeczy tylko na Vibezie!

Dzisiaj nie o starszych aktorach, którzy swoje talenty nabywali obok dinozaurów, tylko o Timothée Chalamecie, który nie jest jedynie dobrym aktorem, ale też… graczem. Ten 25-latek, którego ostatnie wystąpienie w "Diunie" rozkochało każdego fana remake’ów, ma jeden ukryty talent.

Timothée modyfikował w przeszłości... kontrolery

Dokładniej: gdy miał około 14-15 lat.

"Vice" opublikowało śledztwo, które doprowadziło ich do "sekretnego" kanału aktora. Poszukiwaniami zajęły się osoby, które normalnie doszukiwały się prawdy, tropiąc zbrodniarzy wojennych, czy innych "złych" rzeczy. Poprzez rozpoznanie po bliźnie na palcu lewej ręki oraz zdjęciom pokoju, odnaleziono anonimowy kanał "ModdedController 360" poświęcony modyfikacją kontrolerów do Xboksa 360.

Czy to potwierdzone informacje? Tak: Chalamet potwierdził te rewelacje w wywiadzie przed wyjściem "Diuny":

Full Interview with the stars of Dune (Timothée Chalamet & Zendaya)

Tak naprawdę miałem kanał na YouTube, które ludzie odkryli. To ModdedController360, gdzie malowałem kontrolery. Moi rodzice w końcu stwierdzili: "Cały dom jest pełny farby w spray, musisz z tym skończyć"

Jak wygląda kanał Timothée Chalameta?

Cóż, możemy znaleźć na nim trzy filmy, każdy z nich zebrał już ponad 200 tys. odsłon. Aktor przedstawia na nich zmodyfikowane kontrolery do wtedy popularnej konsoli Xbox 360.

Green/Red Xbox 360 controller

NEW! Red Tiger Xbox 360 Controller

NEW! Blue/Silver paint modded Xbox 360 controller

Najs.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0