Trend na TikToku. Rodzice przebierają się za Grincha

Rodzice terroryzują dzieci Grinchem. Świąteczna "zabawa" na TikToku

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.12.2022 07:00

Dla niektórych dzieci tegoroczne święta będą traumatyczne. Wszystko za sprawą trendu na TikToku, który polega na tym, że kilkulatkowie konfrontują się z potworem Grinchem. Spotkaniom towarzyszą krzyki, piski i płacz.

Kto regularnie odwiedza TikToka, tego raczej nic nie powinno zdziwić. Na łamach Vibez.pl wielokrotnie opisywaliśmy najbardziej absurdalne trendy i wyzwania, które zdobywają popularność na TikToku. Wystarczy przypomnieć o modzie na uderzanie się po twarzach plackami tortilli, trendzie na skakaniu przed maski samochodów czy relacji z hodowli armii żab.

Tym razem donosimy o trendzie związanym ze świętami Bożego Narodzenia. "Zabawa" polega na tym, że do mieszkania włamuje się Grinch - zielony, włochaty potwór, znany z filmów i książek. Stwór rozbija się po pokoju i kradnie prezenty spod choinki. Wszystko dzieje się w obecności przerażonych dzieci, które nie rozumieją, że widzą człowieka przebranego w strój potwora.

Trend na TikToku. Grinch traumatyzuje dzieci

Kiedy Grinch włamuje się do mieszkania, dzieci zazwyczaj wpadają w histerię. Zaczynają krzyczeć, piszczeć, płakać, uciekać przed potworem. Niektóre spotkania z Grinchem są tak aranżowane, aby dziecko było zaskoczone i przerażone w jak największym stopniu. Po co? Żeby wywołać emocjonalną reakcję, która nabije "pomysłowemu" rodzicowi wyświetlenia na TikToku.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Niektóre nagrania w ramach świątecznej "zabawy" z Grinchem są naprawdę hardkowowe. Osobom przebranym za potwora zdarza się wczuć w rolę do takiego stopnia, że porywają rozhisteryzowane dzieci albo walczą z nimi o prezenty. Na szczęście trend nie dotarł jeszcze do Polski. Autorami nagrań, na które trafiliśmy są anglojęzyczni twórcy.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 11
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Tsukiiiki,zgłoś
Jak tak można!? HATFU! Na stos z tymi dorosłymi! Biedne dzieci!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się