trendy
Obóz koncentracyjny z Lego znów tworzy historię sztuki - tym razem jako NFT
#CrateChallenge - co to jest?

Wchodzą na skrzynki po mleku i spadają. Nowy, głupi, groźny trend na TikToku

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.08.2021 10:34

Z godziny na godzinę #CrateChallenge robi się coraz popularniejszy na zagranicznych social mediach. Proszę, niech ktoś to zatrzyma, zanim wyzwanie odkryją Friz i jego Ekipa.

bEUnGaxv

Po rzucaniu przedmiotami w głowy znajomychpodduszaniu się aż do nieprzytomności przyszła pora na kolejny idiotyczny trend na TikToku. #CrateChallenge angażuje coraz więcej użytkowników mediów społecznościowych, którzy próbują sprostać głupiemu wyzwaniu - wejść na schody wykonane ze skrzynek po mleku. Challenge zazwyczaj kończy się upadkiem z wysokości, co wiąże się z obrażeniami ciała.

Wyzwanie uznaje się za zaliczone, jeśli osobie uda się wdrapać na szczyt schodów ustawionych ze skrzynek po mleku i bez szwanku zejść z ostatniego stopnia. Na dokumentujących wyzwanie filmikach, które pojawiają się na TikToku, Instagramie i Twitterze, uczestnikowi_uczestniczce challenge'u towarzyszy tłum - ludzie zazwyczaj ryczą ze śmiechu, gdy osoba spada na ziemię.

bEUnGaxx

Kto wymyślił #CrateChallenge?

Zgodnie z tym, co podaje serwis "Know Your Meme", #CrateChallenge zostało zapoczątkowane w okolicach 13-14 sierpnia 2021 roku, gdy dwóch użytkowników Facebooka (Kenneth Waddell i Jordan Browne) udostępnili wideo, na których ludzie uczestniczyli w wyzwaniu ze skrzynkami po mleku. Ich filmiki prędko stały się viralowe i zachęciły użytkowników innych platform - głównie TikToka - to spróbowania swoich sił w wyzwaniu.

#CrateChallenge - obrażenia ciała

Nie wiem, kto o zdrowych zmysłach bierze udział w tym wyzwaniu, bo już samo oglądanie filmów mnie boli. Na (nie)szczęście coraz więcej uczestników #CrateChallenge dzieli się efektami nieudanych prób zaliczenia schodów ze skrzynek - ranami, które nadają się na wizytę w szpitalu. Poniżej jeden z użytkowników Twittera pokazał, jak wyglądają jego obrażenia po #CrateChallenge. Nie próbujcie tego w domu!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Świąteczna reklama Allegro jest słaba. Jeśli ktoś jest uprzedzony... przekup go?