lifestyle
Influencerka z butelką bezalkoholowego wina na brzuchu. Czy to jest ok?
okejDOM, właścicielka firmy żali się, że wynajmująca miała próbę samobójczą...

Tiktokerka żali się, że lokatorka przed próbą samobójczą nie pozmywała naczyń

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.09.2022 13:00

Dagmara Lewandowska z agencji okejDOM na TikToku żali się na najemczynię, która nie wyjęła brudnych naczyń z zmywarki zanim podjęła próbę samobójczą.

bGjRQsRf

Rynek mieszkaniowy to w tym momencie pole minowe. Obrywają na nim szczególnie młodzi, których coraz rzadziej stać na wynajem własnego lokalu. Pieniądze to nie jedyna trudność. Castingi na lokatora to w dużych miastach już norma.

Czy tzw. landlordzi, właściciele czy zarządcy nieruchomości stają się więc coraz bardziej wymagający. W sieci pojawia się coraz to więcej historii, które mrożą krew w żyłach.

bGjRQsRh

Najemczyni podjęła próbę samobójczą, a wynajmująca…

Dagmara Lewandowska na Linkedin przedstawia się jako specjalista ds. nieruchomości we własnej firmie o nawie OkejDOM. Jak sama pisze, zajmuje się pośrednictwem, zarządzeniem najmem, projektowaniem wnętrz i opieką nad remontami. Na TikToku swojej firmy opowiada o swojej pracy. Radzi też, jak szybko zarabiać na mieszkaniach, maksymalizować zarobek przy dzieleniu małych kawalerek na dwa pokoje itd. Ostatnio podzieliła się swoją frustracją w związku z próbą samobójczą lokatorki z mieszkania, które było pod jej nadzorem.

- Niestety, w zeszłym tygodniu otrzymałam telefon od siostry najemczyni z dosyć przykrą informacją, czyli miała wypadek, próbowała się targnąć na własne życie i teraz rodzina musi się nią zająć. A przekazania lokalu zrobiliśmy zdalnie już bez obecności najemczyni poprzez jej rodzinę. Niestety nie otrzymałam mieszkania w stanie uprzątniętym - opowiada na TikToku Lewandowska.

Czyżby mieszkanie zostało zdemolowane? Czy odbywały się w nim libacje? Nic z tych rzeczy:

bGjRQsRj

- Rodzina zrobiła, co mogła, żeby wywieźć wszystkie rzeczy osobiste najemczyni. Jednak bałagan pozostał zarówno w zmywarce, lodówce, pralce, na podłogach. Materac jest brudny, zresztą zaraz wam pokażę. Jest też pobrudzone materac, którego wam nie będę pokazywać - opowiada tiktokerka.

OkejDOM usunęła tiktoka, ale w przyrodzie i w sieci nic nie ginie:

trwa ładowanie posta...

Agentka z OkejDOM na TikToku narzeka na lokatorkę po próbie samobójczej

Rozumiem, że - szczególnie teraz - liczy się każda złotówka i każda sekunda. Ale w  niektórych sytuacjach, można ugryźć się w język. Bo wiecie, nie wszystkim trzeba się dzielić w sieci. Lokatorka Lewandowskiej miała problemy ze zdrowiem psychicznym. Może zamiast narywać tiktoki, że "bezczelnie" - z powodu choroby - nie umyła naczyń, można by okazać trochę empatii i przemilczeć sprawę?

bGjRQsRp

Internet nie polubił się za bardzo z wizją opowieści o lokatorce po próbie samobójczej. Komentarze były dość ostre:

"Dosłownie dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo, a typiara się żali, że zastała pełną zmywarkę XDDDD" - stwierdza jedna twitterowiczka.

trwa ładowanie posta...

"Ja pier*ole, gilotyna mi się w kieszeni otwiera. Lokatorka miała próbę samobójczą, a młoda dynamiczna landlordka nagrywa TikToka o tym, jak to rodzina zajęta sytuacją swojej córki nie posprzątała zmywarki przed wyprowadzką xDDD" - dodaje inna osoba.

trwa ładowanie posta...

"No typiara chciała się zaje*ać, no bywa, ale naczynia ze zmywarki mogła wyjąć" - podśmiechuje inna osoba.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Inga,zgłoś
"Katalizuję wszystkie problemy" - HAHAHA - niech najpierw przeczyta, co to słowo oznacza, zanim zacznie używać!
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Iwona,zgłoś
Tej pani potrzebny jest dobry specjalista
Odpowiedz
3
like
0
dislike
Masakra
Odpowiedz
3
like
0
dislike
Zobacz komentarze: 6
Komentarze (6)
arrow
Coca-Cola Dreamworld z Żabki. Warto? [RECENZJA]