Tiktokerka twierdzi, że nie może znaleźć pracy przez tatuaże i piercingi

Tiktokerka nie może znaleźć pracy. Uważa, że to dyskryminacja

Źródło zdjęć: © @ashxobrien Instagram
Marta Grzeszczuk,
21.04.2024 13:01

Tiktokerka i modelka Ash Putnam twierdzi, że nie może znaleźć zatrudnienia ze względu na liczne tatuaże i piercingi. Osoby komentujące wiralowe nagranie miały dla kobiety bardzo wiele porad.

Tiktokerka i modelka Ash Putnam, publikująca w aplikacji jako @ashxobrien, zyskała wiralową popularność długim nagraniem, w którym narzeka na trudności ze znalezieniem zatrudnienia, które przypisuje swoim tatuażom i piercingom. Opowiedziała, że w sklepie TJ Maxx usłyszała, że "ma za małe doświadczenie".

Młoda kobieta nie może znaleźć pracy przez tatuaże?

Putnam stwierdziła, że nie jest możliwe, żeby młode osoby bez doświadczenia były wykluczane z rynku pracy. Założyła, że jej problemy w tym zakresie wynikają z faktu, że jej twarz, szyję i dekolt pokrywają tatuaże. Osoby komentujące przyznały jej rację. Jedna z komentatorek napisała: "Pracowałam w TJ Maxx i oni zatrudnią każdego, kto przyjdzie z ulicy. To zdecydowanie tatuaże i piercing".

trwa ładowanie posta...

W komentarzach pod filmem Ash wypowiedziało się wiele osób podających się za tatuatorów i tatuatorki. Większość wypowiedziała się w tonie: "Jestem tatuażystką od 15 lat. Musisz mieć ustaloną ścieżkę kariery, zanim zaczniesz robić duże tatuaże na twarzy i gardle". Komentujący podkreślali: "Są tatuaże... oraz są TATUAŻE". Na szyi Putnam ma wytatuowane prominentne wizerunki kojarzące się z satanizmem.

Ciekawym wątkiem w wypowiedzi tiktokerki jest jej stwierdzenie, że w Europie tatuaże i piercingi są bardziej akceptowane przez pracodawców. Młoda kobieta zastanawiała się w swoim filmie, dlaczego Stany Zjednoczone są pod tym względem mniej tolerancyjne.

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Część komentujących osób próbowała sugerować tiktokerce, gdzie może szukać pracy. Podpowiadały: "Możesz zostać zatrudniona jako barmanka, w salonie z tatuażami, piercingiem albo z materiałami do vape'owania, w magazynie, albo może w branży budowlanej". Nikt nie odnosił się w komentarzach do stwierdzenia Putnam, że fakt, że jest wytatuowana nie oznacza, że będzie gorszym pracownikiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W odpowiedzi na liczne komentarze sugerujące, żeby wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych, jeśli uważa, że są zbyt mało tolerancyjne, Putnam nagrała kolejny filmik. Zdradziła komentującym, że ma taki plan, a jego realizacja czeka na zakończenie służby wojskowej przez męża tiktokerki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 36
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 123
się leczy a nie oczekuje na akceptację.... ;)
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Wolny - bez tatuaży,zgłoś
Nikt nie miał prawa zabraniać jej zrobić sobie taki tatuaż. Takie samo prawo mają inni do oceny tej sztuki i podejmowania na jej podstawie swoich wyborów (wolność).
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nie dostanie dobrej posady przez głupotę objawioną poprzez tatuaże, czyli wie gdzie leży przyczyna... I co dalej?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 66