Steve-O wytatuuje penisa na czole

Steve-O z członkiem na czole? Wydziara go Post Malone

Źródło zdjęć: © Chris Unger / Getty Images
Konrad SiwikKonrad Siwik,11.06.2024 18:15

Steve-O wpadł na wyjątkowo osobliwy pomysł, by uczcić 50. urodziny. Członek ekipy "Jackass" ujawnił, że zamierza wytatuować sobie penisa na czole. Dziaraniem ma zająć się sam Post Malone.

Steve-O, ikona ekstremalnych wyczynów i niekwestionowany mistrz szokujących akcji, znany z programu "Jackass", szykuje się na kolejne niezapomniane wydarzenie w swoim życiu. Zasłynął z odwagi i gotowości do podejmowania wszelakich wyzwań, a teraz z okazji swoich 50. urodzin zamierza dodać do swojej kolekcji ekscentrycznych pomysłów coś, co na długo zapisze się w historii jego szalonych eskapad.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Steve-O kończy 50 lat! Zrobi pierwszy tatuaż na twarzy

Niedawno szalony kaskader w rozmowie z Page Six ujawnił, że z okazji 50. urodzin zrobi sobie pierwszy tatuaż na twarzy. Gwiazdor programu "Jackass" poprosił Post Malone'a, aby pomógł mu urzeczywistnić ten absurdalny pomysł. Panowie już się umówili, że dzień po urodzinach muzyk wytatuuje Steve-O penisa na czole.

Zrobię sobie pierwszy tatuaż na twarzy. Post Malone wytatuuje mi penisa na czole

- ujawnił Steve-O.

Komik dodał, że Post Malone zapytał go, czy to będzie "chode". Niestety Steve-O zupełnie nie wiedział, o czym mowa. Gwoli wyjaśnień, chodzi o "krótkiego i grubego". Na szczęście dla Steve-O, Malone nie będzie wybierał rozmiaru i kształtu tatuażu fallusa. - Już go zaprojektowałem. Wzór jest gotowy - tłumaczył komik.

Steve-O zdradził, że planuje zrobić tatuaż na festiwalu muzycznym Bonnaroo w Manchesterze w stanie Tennessee, 14 czerwca. Post Malone, który zajmie się dziaraniem, wystąpi tam później tego samego wieczoru jako gwiazda drugiego dnia czterodniowego festiwalu.

Malone, który jest znany z licznych tatuaży na twarzy, w 2022 r. zrobił sobie dopasowany tatuaż razem ze Steve-O. Obaj wytatuowali się nawzajem w stanie rodzinnym muzyka, Utah, wybierając wzór "Ghost Malone".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1