Jak obejść kolejki na lotnisku?

Tiktoker znalazł sposób na ominięcie kolejki na lotnisku. Internauci są wściekli

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.06.2022 18:00

28-letni Wolf Jenkins wracał samolotem z wakacji z Turcji, ale nie chciało mu się stać w kolejce na lotnisku. Tiktoker zasymulował uraz nogi - pracownicy lotniska uwierzyli i potraktowali mężczyznę w wyjątkowy sposób.

Jeśli nie jesteście Januszem Filipiakiem i nie dysponujecie prywatnym odrzutowcem, najprawdopodobniej podróżujecie na wakacje regularnymi liniami lotniczymi. Charakterystyczne dla tego środka transportu są kolejki przy odprawie bagażu, kontroli bezpieczeństwa i przy wsiadaniu do samolotu. Tiktoker Wolf Jenkins znalazł sposób, jak ominąć czekanie w kolejkach i zapewnić sobie lot w komfortowych warunkach.

Mężczyzna, którego na TikToku obserwuje ponad 5 tys. fanów, był na wakacjach w Bodrum w południowo-zachodniej Turcji. Kiedy Jenkins dotarł na lotnisko, aby wsiąść w samolot powrotny do Wielkiej Brytanii, wymyślił, że ominie ogromne kolejki - udał, że doznał urazu nogi i nie może chodzić. Jako osoba na wózku inwalidzkim był traktowany priorytetowo przez obsługę lotniska.

Tiktoker pokazuje, jak ominąć kolejki na lotnisku

Jenkins wytłumaczył widzom, że zasymulował kontuzję, bo obawiał się spóźnić na lot powrotny do domu. Trudno traktować jego słowa na poważnie. Na relacji tiktokera oglądamy, że mężczyzna znalazł czas, aby wstąpić do baru i napić się czegoś mocniejszego przed odlotem.

W jaki sposób mężczyzna przekonał obsługę lotniska, że potrzebuje pomocy? Jenkins zdjął skarpetkę ze "zranionej" nogi i utykając wszedł na teren lotniska. Pracownik personelu zapytał, co się stało, na co tiktoker odparł, że skręcił kostkę tuż przed wejściem do taksówki, która miała go zabrać na lotnisko. Obsługa uwierzyła w tę historyjkę i pomogła tiktokerowi szybko przemieścić się po lotnisku.

Jenkins pochwalił się, że wszedł na pokład samolotu jako jeden z pierwszych pasażerów. Ponadto otrzymał cały rząd siedzeń dla siebie, aby czuł się komfortowo podczas lotu.

Internauci są zniesmaczeni

Film, na którym Jenkins prezentuje sposób na obejście kolejek na lotnisku, zdobył ponad 1,3 mln wyświetleń. Pod filmem znajdziemy komentarze, które gratulują tiktokerowi pomysłowości, ale większość osób krytykuje mężczyznę za to, że wykorzystał czyjeś dobro, podczas gdy osoba naprawdę potrzebująca pomocy mogła jej nie otrzymać.

trwa ładowanie posta...

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2