trendy
"Young Ekosia" zasuwa po Radomiu. Hołd dla znanej raperki
Armia żab

Tiktoker wyhodował armię żab. Milion płazów zagraża okolicznym mieszkańcom

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.06.2022 13:00

Pewien titkoker uznał, że dobrym pomysłem jest wyhodować armię żab w przydomowym ogrodzie. Z wiadra pełnego kijanek wyrosło ponad milion żab! To horror. Koszmar. Płazoarmagedon.

TikTok może wam się kojarzyć z głupimi challenge'ami, irytującymi piosenkami czy nieśmiesznymi układami tanecznymi. Jestem pewien, że kiedy włączacie tę aplikację, spodziewacie się niemal wszystkiego, ale na pewno nie jest to armia żab. Jeśli czytacie tę historię przed snem, zastanówcie się, czy chcecie scrollować dalej, bo to, co zaraz zobaczycie, grozi koszmarami.

Tiktoker o pseudonimie Thinfrog ogłosił, że hoduje armię żab w ogrodzie przy swoim domu. Na filmach dokumentujących proces widzimy, że mężczyzna posiada oczko wodne. Twórca wsypał do zbiornika żabie jaja, których liczbę oszacował na 1,4 miliona. Płazy miały u tiktokera sprzyjające warunki, aby wyrosnąć na zdrowe, silne żaby. Szybko stało się jasne, że staw w ogrodzie jest za mały dla tak gigantycznej rodziny.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Armia żab wychodzi na łowy

Tiktoker relacjonuje, jak dorasta jego armia żab. Trzeba przyznać, że ogromna kolonia wijących się stworzonek wygląda absolutnie przerażająco. Na nagraniach widzimy, że płazy zaczęły wyskakiwać ze stawu i opanowały ogród. Mężczyzna nie mógł chodzić wokół swojej posesji, ponieważ wszędzie były żaby. W pewnym momencie płazy wyprowadziły się od tiktokera do jego sąsiadów.

Armia żab jest utrapieniem dla innych osób. Ktoś wrzucił na tiktoka film, na którym widzimy, jak małe żaby skaczą na podjeździe do garażu. "Skąd one przychodzą?", zastanawia się autor nagrania.

trwa ładowanie posta...

Skąd pochodzi armia żab? Thinfrog na jednym z filmów mówi o obszarze w swojej okolicy, który każdego roku wysycha z powodu upałów. W efekcie czego umierają miliony żabich jaj. Thinfrog uważa się za bohatera, który zamierza ocalić płazy przed zagładą.

Dlaczego armia żab nie jest powodem do śmieszkowania?

Thinfrog wydaje się bagatelizować problem. Tiktoker Froggie Biologist stara się go uświadomić, że armia żab jest poważną sprawą. "Uratowane" zwierzęta mogą być inwazyjnym gatunkiem, którego nie powinno się rozmnażać. Mogą być również gatunkiem zagrożonym wyginięciem, które wymagają specjalnych warunków do życia - na pewno nie jest to staw w ogródku.

trwa ładowanie posta...

Trudno przewidzieć skutki nieodpowiedzialnego zachowania mężczyzny. Hodowla żab w przydomowym stawie może się skończyć zrujnowaniem lokalnego ekosystemu, wybuchem epidemii. Płazami powinni się zająć specjaliści, czyli biologowie, a nie tiktokerzy poszukujący wyświetleń.

Armia żab to rozwojowy temat, któremu na pewno będziemy się przyglądać!

Źródła: TikTok/Dexerto

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 23
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 39
  • emoji smutek - liczba głosów: 21
  • emoji złość - liczba głosów: 37
  • emoji kupka - liczba głosów: 92
miŚiu,zgłoś
,,Armia żab to rozwojowy temat,, - no ja myślę 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Odpowiedz
0like0dislike
Strumień135,zgłoś
Bezmyślne!
Odpowiedz
0like0dislike
Zabka,zgłoś
Dialog niedowladow umysłowych hehe
Odpowiedz
0like2dislike
Zobacz komentarze: 27
Komentarze (27)
arrow
Dyrektorka szkoły zwolniona. Wszystko przez nagiego "Dawida"