Kupiła prochy obcej kobiety

Zrobiła opening ludzkich prochów na TikToku. Cena zaskakuje

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.10.2023 18:30

W internecie można kupić niemal wszystko. Nawet ludzkie prochy po kremacji. Nie wierzycie? Pewna influencerka pochwaliła się nietypowym zamówieniem.

Facebook Marketplace to platforma sprzedażowa, która jest konkurencją dla Allegro i OLX. Mówiąc krótko, można tam kupić niemal wszystko. Jeden z użytkowników serwisu z USA wystawił w serwisie prochy człowieka. Przedmiot przykuł uwagę pary tiktokerów - Marka i Lauren - którzy kupili nietypowe znalezisko.

Ile warte mogą być ludzkie prochy? Sprzedawca wycenił je na 30 dol., czyli niecałe 130 zł. Zgodzimy się chyba, że to niewygórowana cena, biorąc pod uwagę, że internauta wystawił prochy własnej matki. Za dodatkowe 5 dol. mógł dosłać historię relacji z rodzicielką. "Nie będę przecież rozgrzebywać traumy za darmo" - stwierdził.

Opening ludzkich prochów na TikToku

Lauren zrobiła opening przesyłki na TikToku. Prochy były zapakowane w szklanej fiolce. Ta znajdowała się wewnątrz wydrążonej książki, ozdobionej czaszkami i kwiatami.

Lauren poinformowała, że sprzedaż prochów jest legalna w USA. - Wszystko, co szkodliwe, i tak zostało spalone. Ale niecodziennie można trafić na kogoś, kto sprzedaje swoją mamę w szklanej fiolce na Facebook Marketplace. Doszłam do wniosku, że kupuję babcię! - powiedziała Lauren na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Lauren zbadała szczątki i uznała je za prawdziwe. Zdaje się być ekspertką w temacie, bo ma doświadczenie jako właścicielką zakładu pogrzebowego. Niestety kobieta nie podzieliła się z widzami historią opisaną w liście za 5 dol.

Sprzedał prochy własnej matki

Ciekawość internautów zaspokoił Mark. Przeprowadził wywiad ze sprzedawcą, Chrisem Brownem. Mężczyzna opowiedział, że nie miał dobrych relacji z matką. Rodzicielka miała znęcać się nad synem fizycznie i psychicznie. Po jej śmierci czuł się nieswojo, gdy przebywał z prochami w tym samym domu. Rozważał, czy nie wyrzucić prochów do kosza lub nie spłukać w zlewie. Ostatecznie wystawił ofertę na Facebooku.

Brown poczuł ulgę po tym, gdy sprzedał prochy matki. "Wszyscy mówią, że zmarłym należy przebaczać tylko dlatego, że nie żyją. Niby dlaczego? Kiedy żyła, nie próbowała niczego naprawić" - przekazał mężczyzna tiktokerowi.

Źródło: Business Insider

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4