Książki Jakuba Czarodzieja

Tiktoker wyśmiewa książkę Jakuba Czarodzieja. "Drogi papier toaletowy"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.10.2022 18:30

Samozwańczy coach i patoinfluencer Jakub Czarodziej w przerwach szczucia na Ukraińców zajmuje się pisaniem książek. Jedną z nich wziął na tapetę tiktoker Mateusz Płocha. To jeden z najlepszych roastów w internecie.

- Jeżeli przygarniesz psa do domu, zaczynasz go karmić, dajesz mu dach nad głową i ten pies gryzie rękę, która go karmi, to ten pies jest do odstrzału - powiedział Jakub Czarodziejksenofobicznym monologu opublikowanym na Facebooku. Łotecki - bo to jest prawdziwe nazwisko patoinfluencera - mówiąc o psie do odstrzału, miał na myśli uchodźców z Ukrainy.

Wbrew pozorom Łotecki nie zajmuje się wyłącznie szczuciem na ofiary rosyjskiego barbarzyństwa. Samozwańczy coach jest autorem książek z zakresu psychologii. Wydał je w wydawnictwie Flow Books, które jest marką należącą do Grupy Wydawniczej Znak. Jedną z nich, książkę pod tytułem "Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi", przenalizował twórca internetowy Mateusz Płocha.

Patoporady w książkach Jakuba Czarodzieja

Poradnik autorstwa Czarodzieja otwiera cytat. z.. Czarodzieja. "Człowiek, który kocha, to postać kompletna" - czytamy na pierwszej stronie.

- Sprawdziłem wszystkie inne jego książki i na początku każdej jest cytat z niego samego, bo tak kocha siebie Jakub Czarodziej - zauważa z rozbawieniem Płocha, który recenzuje najnowszą książkę Czarodzieja na TikToku.

Tiktoker śmieje się, że książka Czarodzieja jest napisana tak, żeby wyglądała na obszerną pod względem treści. - Dajecie czcionkę 16, wrzucacie masę obrazków. Spis treści z jakiegoś powodu roz**** na cztery strony, chociaż mógłby być na jednej stronie. (...) Dużo jest też pustych kartek, na których Jakub Czarodziej każe ci coś napisać - zwraca uwagę Płocha.

Książka Jakuba Czarodzieja
Książka Jakuba Czarodzieja (TikTok)
Książka Jakuba Czarodzieja
Książka Jakuba Czarodzieja (TikTok)
Książka Jakuba Czarodzieja
Książka Jakuba Czarodzieja (TikTok)

Płocha obśmiewa fragmenty książki, które jego zdaniem są najbardziej absurdalne. Czarodziej motywuje czytelnika do samorozwoju następującymi słowami: "Nie chcę słyszeć, że komuś robisz wyrzuty o dłubanie w nosie, gdy sam sobie grzebiesz w dupie".

Czarodziej radzi, jak zmotywować partnerkę do tego, aby o siebie zadbała. "Załóżmy jednak, że skupiłeś się na swoim wyglądzie. Sportowa sylwetka, zdrowa dieta, regularne treningi. Ty tak, ale ona zupełnie nie. Przytyło jej się ostatnimi czasy i jakoś nie widać, żeby miała coś zmienić. Seksownie to nie wygląda wręcz przeciwnie. To nie czas na obgadywanie jej z kolegami, naśmiewanie się z niej i wypominanie każdej fałdki. Po prostu poinformuj swą miłość, że, kurwa, koniec urlopu. Że trzeba ruszyć dupsko i wziąć się za siebie" - pisze Czarodziej.

Oczywiście tak robią wszyscy faceci, że spotykają się z kolegami, aby naśmiewać się ze swoich dziewczyn. To jest 100-procentowo prawdziwa sytuacja, której Czarodziej na pewno sobie nie uroił, tak jak nie uroił sobie kierowców z Ukrainy, którzy zastawiają ulice polskim samochodom.

trwa ładowanie posta...

Reakcje na "Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi"

Obśmiewanie patoinfluencerów pokroju Czarodzieja jest nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością. Widzowie Płocha dodali cudowne komentarze do materiału o Czarodzieju. Przykładowo: "Strasznie drogi papier toaletowy", "Dzięki, że to przeczytałeś, żebyśmy my już nie musieli", "Myślałem, że nic nie przebije książek Blanki Lipińskiej, a tu taka niespodzianka". Płocha nagrał o Czarodzieju godzinny podcast na profilu Samiec Beta na Spotify, który gorąco polecamy!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Loraq,zgłoś
Ten artykuł jest tandetny jak jego autor. Właśnie takich ludzi radzi unikać Jakub. To ludzie toksyczni. Nic im nie pomoże.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się