Julia Żugaj wyda książkę

Influencerka Julia Żugaj wyda książkę. O czym będzie fabuła?

Źródło zdjęć: © Julia Żugaj / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.03.2023 16:30

Julia Żugaj zdobyła popularność jako influencerka i piosenkarka. Tym razem chce spróbować sił jako pisarka. Twórczyni wyda książkę, której tematyka może zaskoczyć fanów młodej gwiazdy.

Julia Żugaj zasłynęła udziałem w drugiej edycji Teamu X. To grupa influencerów, którzy mieszkali pod jednym dachem i wspólnie tworzyli treści do mediów społecznościowych. 23-letnią gwiazdę na Instagramie obserwuje ponad 1,1 mln fanów, a na YouTube subskrybuje ponad 300 tys. osób.

Influencerka spełnia się też jako piosenkarka. W październiku 2022 r. nakładem Unity Records wydała minialbum pt. "Miłostki". Krążek zdobył podium listy sprzedaży OLiS oraz status złotej płyty. Żugaj ma niezwykle zaangażowaną społeczność fanów, którzy już wkrótce poznają literackie oblicze swojej idolki.

Julia Żugaj wyda książkę

Żugaj ujawniła literackie plany za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najpierw w relacji na Instagramie pochwaliła się, że przeczytała pierwszą książkę z serii "Rodzina Monet" autorstwa Weroniki Anny Marczak.

"Skończyłam pierwszą część. Czytam sobie teraz dużo książek, zanim zabiorę się za swoją. Ta wyjątkowo przypadła mi do gustu! Może Weronika Anna Marczak pomogłaby mi przy mojej książce?" - napisała Żugaj na Instagramie.

Julia Żugaj wyda książkę
Julia Żugaj wyda książkę (Julia Żugaj , Instagram)

O czym będzie książka Julii Żugaj?

Żugaj o szczegółach planowanej publikacji opowiedziała na Twitterze. Influencerka zdradziła, że chciałaby napisać powieść młodzieżową na podstawie płyty "Miłostki". Autorka wykorzystałaby historie zawarte w tekstach utworów, po czym przeniosła je na miłosną historię na papierze.

Julia Żugaj wyda książkę
Julia Żugaj wyda książkę (Julia Żugaj , Twitter)

Czym byłyby Twitter, gdyby nie aferka? Żugaj napisała, że szuka współautora do pracy nad publikacją, bo sama nie ma doświadczenia w wydawaniu książek. Niektórzy internauci zarzucili influencerce, że opatrzy okładkę swoim imieniem i nazwiskiem, a treść stworzy za nią ghostwriter.

Julia Żugaj wyda książkę
Julia Żugaj wyda książkę (Julia Żugaj , Twitter)

Książka Julii Żugaj. Influencerka szuka pomocy do pisania

Influenerka zwróciła się do krytyków w ostrych słowach: "Reakcja ludzi na info, że wydaję książkę jest IDENTYCZNA jak na info, że wydawałam płytę. Wtedy mnie to ruszyło na tyle, że zastanawiałam się nad rzuceniem tego pomysłu. Dziś jestem na tyle silna, że te komentarze powodują tylko motywację do działania. Już nie jest mi przykro"

"Piosenek też nie pisałam i nie nagrywałam sama. Napisałam, że szukam kogoś do POMOCY. Napiszemy to razem i autorstwo będzie WSPÓLNE. Nie będę jedyną autorką. I spokojnie - nie piszę poradnika ani autobiografii" - podkreśliła Julia Żugaj.

Julia Żugaj wyda książkę
Julia Żugaj wyda książkę (Julia Żugaj , Twitter)
Julia Żugaj wyda książkę
Julia Żugaj wyda książkę (Julia Żugaj , Twitter)

Trudno przewidzieć, kiedy książka Julii Żugaj ujrzy światło dzienne. Jeśli autorka znajdzie kogoś do pomocy, publikacja z pewnością szybciej trafi na sklepowe półki. Niezależnie od daty premiery pozycja na pewno będzie bestsellerem - zadba o to liczna społeczność żugajek, czyli fanów Julki. Dajcie znać, co myślicie o literackich planach influencerki.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 568
  • emoji ogień - liczba głosów: 59
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 42
  • emoji smutek - liczba głosów: 18
  • emoji złość - liczba głosów: 22
  • emoji kupka - liczba głosów: 82
Żugajka julci,zgłoś
Kocham cię Juleczka idzie na twoją zimową trasę koncertową będę miała twoją płytę kocham cię jeszcze raz czy zaobserwujesz bajkusowo julki
Odpowiedz
1Zgadzam się2Nie zgadzam się
MissFortune,zgłoś
Uniwersum zugajek i moneciar się połączy XD
Odpowiedz
27Zgadzam się5Nie zgadzam się
Wściekła,zgłoś
Według mnie nikt już jej prawie nie lubi więc próbuje udawać że jest mega i będzie kopiować Weronikę Anne Marczak i innych
Odpowiedz
10Zgadzam się8Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 7