popkultura
Dawid Podsiadło przeraził fanów. To koniec jego kariery?
LeJeune nie żyje

Nie żyje Taylor LeJeune, znany tiktoker. Miał 33 lata

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.01.2023 15:00

Internet obiegła smutna wiadomość. W wieku 33 lat zmarł Taylor LeJeune, na TikToku znany jako wafffler69. Jego konto obserwowało ponad 1,7 mln fanów.

O niespodziewanym zgonie Taylora LeJeune poinformował jego brat w filmie na TikToku: - Taylor zmarł 11 stycznia 2023 roku około godz. 22. Prawdopodobną przyczyną śmierci był zawał serca. Został przewieziony do szpitala, gdzie po półtorej godziny zmarł. To świeża rana dla wszystkich. Nie wiem, co stanie się w przyszłości - powiedział brat Taylora Clayton Claydorm.

Taylor LeJeune nie żyje. Miał zaledwie 33 lata

Claydorm powiedział, że dostał telefon od matki. Kobieta poprosiła o samochód, by zabrać LeJeune do szpitala, gdyż influencer miał trudności z oddychaniem. Karetka zabrała mężczyznę ale lekarzom nie udało się go uratować. Claydorm ujawnił, że ojciec i dziadek LeJeune mieli umrzeć z powodu niewydolności serca przed 50. rokiem życia.

trwa ładowanie posta...
Kim był Taylor LeJeune?

LeJeune zdobył popularność na TikToku jako krytyk kulinarny dziwnych rzeczy. Pokazywał, jak degustuje bardzo różnorodne dania i przekąski. Testował flaki wołowe w puszcze i smażone koniki polne. Wydawało się, że jego żołądek przyjmie wszystko. LeJeune nie wahał się nawet przed spróbowaniem przeterminowanych produktów. Mieszkał w Luizjanie w USA.

Waffler69 opublikował ostatni film w dniu swojej śmierci. Na nagraniu testuje przekąskę Big Fruit Loop, maczając ją w misce mleka.

trwa ładowanie posta...

"Mój brat zazwyczaj był sam i doszedł do wysokiej pozycji na TikToku samodzielnie. Był otoczony przez ludzi, którzy teraz opłakują jego stratę. Tysiące ludzi opłakujących stratę jest wzruszające. Proszę, zachowajcie jego dziedzictwo przy życiu. On uwielbiał uszczęśliwiać ludzi" - przekazał serwisowi "NBC News" brat tiktokera.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Trzeci finał GOATS. Bezczelny Ferrari wykiwał rogaczy?