TikToker wmawiał partnerkom że jest bezpłodny

TikToker OKŁAMYWAŁ dziewczyny, że jest BEZPŁODNY, aby nie używać prezerwatyw...

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.07.2021 13:30

Jeden z największych tiktokerów pochwalił się okłamywaniem dziewczyn. Twierdził, że nie potrzebuje prezerwatywy, ponieważ jest bezpłodny. WTF?

Seks bez zabezpieczenia z osobami, których nie znamy, jest naprawdę KIEPSKIM pomysłem. Niestety wszyscy wiemy, że lekcje WDŻ w szkole kończą się na "penis, haha". Teraz po wprowadzeniu religijnej odsieczy ministra Czarnka pewnie będzie jeszcze gorzej. Młodzież w szkole prawdopodobnie więc nigdy się nie dowie o tym, czym są m.in. choroby weneryczne. Super! Jeszcze "lepszy" pomysł miał hiszpański tiktoker.

Ogromny influencer okłamywał partnerki

Naim Darrechi to najpopularniejszy hiszpański influencer z ponad 26 milionami obserwujących na TikToku. W wywiadzie na YouTube powiedział, że nie korzysta z prezerwatyw, ponieważ "jest bezpłodny".

NAIM DARRECHI CONFIESA CORRERSE DENTRO DE LAS CHICAS SIN CONSENTIMIENTO - ENTREVISTA MOSTOPAPI

Tyle, że ta bezpłodność to jego wymysł

Mhm:

"Jest mi trudno [uprawiać seks] z prezerwatywą, więc nigdy z niej nie korzystam" powiedział Darrechi YouTuberowi Mostopapi. Dodał, że żadna z jego partnerek nie zaszła w ciążę w wyniku uprawiania z nim seksu bez zabezpieczenia: "Zacząłem myśleć, że mam problem... Mówię więc innym partnerkom: Spokojnie, jestem bezpłodny."

Naim nie jest fanem uprawiania seksu z prezerwatywą, więc... okłamuje swoje partnerki, bo tak mu łatwiej.

Darrechi przepraszał potem na swoim Instagramie. W najgorszy możliwy sposób:

"Naprawdę przepraszam... to po prostu szalone, co powiedziałem. Chcę przeprosić, naprawdę. Czasami nie zdaję sobie sprawy z mojej odpowiedzialności. Powiedziałem coś, co naprawdę jest nie na miejscu i co nie jest w porządku. Czasami mówię różne rzeczy i czasami przesadzam, ale tutaj to jest po prostu szalone, że to powiedziałem, chciałbym, żeby to zostało wycięte przy edycji i nikt nigdy by tego nie usłyszał."

TikToker nie przeprosił za to co robi

Przeprosił jedynie za to, że jego słowa nie zostały usunięte. Cóż, możliwe, że przyznał się do przestępstwa. Jak dowiedziało się BBC, gwiazda TikToka może nawet zostać skazana w sądzie. Hiszpańska minister ds. Równości, Irene Montero, uruchomiła prawną machinę. Poprosiła prokuratora, aby sprawdził, czy Darrechi mówił prawdę. Jeżeli mówił, to takie zachowanie mogłoby klasyfikować się pod wykorzystanie seksualne.

trwa ładowanie posta...

Zdejmowanie prezerwatywy lub ejakulacja podczas stosunku bez zgody jest dziś nadużyciem seksualnym, a prawo "tylko tak znaczy tak" uzna to za napaść. Popisywanie się czymś takim przed 26 milionami zwolenników pokazuje, jak pilne jest postawienie kwestii zgody w centrum uwagi".

To już jest głupota do kwadratu

Z jednej strony okłamywanie swoich partnerek, co jest okropne i straszne. A z drugiej: chwalenie się tym w internecie. Maim (niestety) może być wzorem dla młodych osób - w końcu obserwują go miliony. Opowiada otwarcie o tym, że kłamie o bezpłodności dla własnych korzyści - jest to obrzydliwe. Coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca.

Nawet jeżeli ktoś jest bezpłodny lub poddał się zabiegowi podwiązania nasieniowodów, to prezerwatywy SĄ potrzebne. Choroby przenoszone drogą płciową nie patrzą za bardzo na deklaracje "czy jestem płodny, czy nie". Influencer daje potrójnie zły przykład.

Młodzi, bądźcie bezpieczni i używajcie zabezpieczenia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3